سبد خرید 0 021 26 70 99 17

پاسخگویی از 12:30 الی 19:00

 ورود / ثبت نام
0
0

8 راه تاثیرگذاری بر همکاران انگلیسی زبانتان 🧑🏻‍💼 👨🏻‍💼 👩🏻‍💼

1752 بازدید

8 راه تاثیرگذاری بر همکاران انگلیسی زبانتان

 

طبعا بعد از شرکت در کلاس زبان و دوره های تخصصی آیلتس، بعد از این که نمره ایلتس دلخواهتان را کسب کردید، پروسه مهاجرت کردن شروع می شود. همانطور که می دانید مهاجرت کردن تنها به گرفتن ielts و ویزا محدود نمی شود و بسیار چالش برانگیز است. همین که در یک کشور خارجی شروع به زندگی کردن می کنید، کار کردن هم بخش بسیار مهمی از زندگی شما در آن کشور می شود.

 

اصطلاح معروفی است که می گوید فقط چند ثانیه زمان لازم است تا افراد شما را براساس زبان بدن، عملکرد و کلماتتان بشناسند. و زمانی که کسی برداشت خود را راجع به شما در ذهنش شکل داد، تغییر این مسئله بسیار دشوار خواهد بود. به همین علت است که اولین برخورد باید مثبت باشد.

 

وقتی کار جدیدی آغاز میکنید، مهم است که تصویر مثبتی از خود در ذهن همکارانتان شکل دهید. چراکه آن ها افرادی خواهند بود که سر کارتان زمان خود را با آن ها سپری خواهید کرد. پس راه تاثیرگذاری بر همکاران انگلیسی زبانتان چیست؟ برخورد صمیمانه بسیار مهم است و این اصطلاحات انگلیسی نیز به شما کمک می­کند تا حس خوبی نسبت به خود در ذهن همکارانتان ایجاد کنید.

 

ما در این مقاله، علاوه بر پیشنهاداتی مبنی بر اینکه چطور برخورد اول مثبتی داشته باشید تا حس خوبی خلق کنید، عباراتی را نیز معرفی کرده ایم که می­توانید به این منظور در اولین روز کاریتان از آنها استفاده کنید.

راه تاثیرگذاری بر همکاران انگلیسی

 

راه تاثیرگذاری بر همکاران انگلیسی چیست؟

 

4 چیزی که در اولین روز کاریتان لازم است به آنها توجه کنید:

اعتماد به نفس، اعتماد به نفس، اعتماد به نفس

راجع به اهیمت اولین توصیه، هرچه بگوییم کم است. اعتماد به نفس خوب هنگام ملاقات با افراد جدید بسیار حیاتی است. هر فرد سطح اعتماد به نفس خود را دارد و گرچه حفظ اعتماد به نفس در روز اول کار بسیار دشوار است، اما وقتی بسیار مضطرب هستید، برخی موارد وجود دارد که باید سعی کنید هنگام ملاقات با همکاران جدید خود در ذهن داشته باشید.

 

وقتی با همکاران با اعتماد به نفس رفتار می کنید، دیگران نیز در کنار شما احساس راحتی می کنند. اما دیگران چگونه متوجه اعتماد به نفس شما می شوند؟ هنگام تلاش برای ایجاد اولین برداشت خوب، زبان بدن و وضعیت بدن خود را در ذهن داشته باشید. یک زبان بدن خوب به عنوان مثال یک دست دادن محکم، احساس آرام صورت، بازوهای باز شده و ارتباط چشمی خوب با افرادی که با آنها صحبت می کنید، است. اشکالی ندارد که عصبی باشید، اما همچنین سعی کنید شاد و آرام باشید، در نهایت آنها شما را برای آن موقعیت کاری انتخاب کرده اند، بنابراین زیاد نگران نباشید!

 

لباس مناسب

هر مکان اداری دستورالعمل لباس مخصوص به خود را دارد. بنابراین، بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که قبل از روز اول خود از مدیر خود بپرسید دستورالعمل لباس شما برای محل کار چیست. لباسی بپوشید تا در اولین روز یا حتی در هفته اول حضورتان در محل کار دیگران را تحت تأثیر قرار دهد. شما میخواهید در روز اول خود حرفه ای بودنتان را القا کنید، بنابراین یادتان باشد هنگام ملاقات با همکاران جدید خود لباس مناسب و حرفه ای بپوشید.

 

به موقع حاضر شوید

اولین روز کاری شماست و یکی از مهم ترین کارها حضور به موقع است! چون اولین روز کاریتان است، برخی چیزها ممکن است آن طور که تصور می کنید پیش نرود. این مسیر جدیدی است که شما قبلاً آن را طی نکرده اید بنابراین ممکن است از تاخیرهای احتمالی و ترافیکی که ممکن است در این مسیر جدید ایجاد شود، آگاه نباشید. برای تأخیرهای احتمالی در ترافیک یا گم شدن در اولین پیاده روی به محل کار خود، آماده باشید. زود آمدن و آماده شدن بهتر از این است که برای اولین روز کار خود با استرس و تعریق ظاهر شوید.

 

لبخند بزنید

لبخند را فراموش نکنید! چیزی مسری تر از یک لبخند بزرگ وجود ندارد. این چیزی است که به شما در ایجاد اولین تاثیر خوب کمک میکند. لبخندی با اعتماد به نفس به خاطر سپرده میشود و باعث می شود دیگران در کنار شما احساس خوشبختی کنند.

 

راه تاثیرگذاری بر همکاران انگلیسی

 

راه تاثیرگذاری بر همکاران انگلیسی زبان شما با عبارات کاربردی در اولین روز کاری

 

Would you like a hand with that? (آیا کمک لازم دارید؟)

کمک به مردم همیشه روش خوبی برای تحت تأثیر قرار دادن آن هاست. اگر به نظر می رسد که همکاری درگیر فعالیتهای بسیاری است، با گفتن ” Would you like a hand with that?” می توانید به وی پیشنهاد کمک بدهید.

 

Could I have you advice on this? (می توانم نظرتان را راجع به این موضوع بپرسم؟)

زمانی که با افراد به عنوان فردی متخصص و آگاه برخورد می شود، حس خوبی پیدا می­کنند. از این که نظر افراد را بپرسید نترسید و اجازه دهید تا بدانند که برای نظراتشان ارزش قائل هستید.

 

I’ll get right on it (همین الان انجام می دهم)

اگر می توانید کاری را فورا انجام دهید، با گفتن I’ll get right on it همکارتان را در جریان قرار دهید. توجه داشته باشید که این عبارت را تنها زمانی به کار ببرید که قطعا می توانید کار را در همان لحظه انجام دهید، هیچ کس از انتظار کشیدن خوشش نمی آید.

 

It’s great to meet you/ It’s a pleasure to meet you (از آشنایی با شما خوش‌وقتم)

اگر همکار جدیدی را که هم رده ی شماست ملاقات کردید، در اولین برخورد از این عبارت استفاده کنید It’s great to meet you. و اگر شخص مورد نظر در رده ی بالاتری از شما قرار داشت از عبارت رسمی تری مانند It’s a pleasure to meet you استفاد کنید.

 

I’m looking forward to working together (مشتاقانه خواهان همکاری با شما هستم)

این عبارت بیشتر در ایمیل ها و نامه ها کاربرد دارد. زمانی که پروژه ی جدیدی را همراه با یک همکار یا مراجعه کننده ای آغاز می کنید، افزودن I’m looking forward to working together در بخش انتهایی نامه، نشانگر احترام شما به فرد مقابل بوده و همچنین این پیام را می دهد که شما مشتاق این همکاری صمیمانه هستید.

That sounds like a plan (برنامه ی خوبی به نظر می آید)

این عبارت، اصطلاحی غیر رسمی است که می توانید زمانی که همکارتان  ایده ی خوبی راجع به نحوه ی انجام کاری دارد استفاده کنید. حتی زمانی که می خواهید نشان دهید موضوع برایتان بسیار جذاب نیز هست می توانید بگویید: That sounds like a great plan

 

Let’s put our heads/minds together (بیایید تا فکرهایمان را روی هم بگذاریم (باهم تصمیم بگیریم))

زمانی که فکر می کنید هم فکری با همکارتان ایده خوبی برای حل یک مسئله است، می توانید از این عبارت استفاده کنید. گاهی ممکن است عبارت two heads are better than one (افکار دو نفر بهتر از یک نفر است) را نیز از افراد بشنوید. معنی آن این است که همکاری بهتر از انجام کاری به صورت فردی است.

 

Let’s get this done (بیایید با هم انجامش دهیم)

زمانی که با کسی کاری را شروع می کنید از عبارات غیر رسمی مانند let’s do this یا Let’s get this done استفاده کنید تا همکاران و تیم خود را برای شروع کار تشویق کنید.

تلاش کنید تا این عبارات را در ارتباط با همکاران خود استفاده کنید، راه تاثیرگذاری بر همکاران انگلیسی زبانتان را بیاموزید و به پاسخ های آنان توجه کنید تا بتوانید نحوه ی ایجاد تاثیر مثبت به زبان انگلیسی را در محل کارتان ایجاد کنید.

هدایای اکسیر

 

تعیین سطح زبان

 

کلاس زبان

 

کلاس آیلتس

 

5/5 - (3 امتیاز)
https://exiracademy.org/?p=28859
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد 8 راه تاثیرگذاری بر همکاران انگلیسی زبانتان 🧑🏻‍💼 👨🏻‍💼 👩🏻‍💼

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.