اطلاعیه ادامه فعالیت کلاس های حضوری

کلاس های حضوری از اواسط تیرماه ۱۳۹۹ ادامه خواهند داشت. ادامه خبر…

 

اطلاعیه ادامه فعالیت کلاس ها (تا اطلاع ثانوی)

نظر به اینکه شیوع ویروس کرونا ادامه دارد، به درخواست مکرر اکثر زبان آموزان عزیز آکادمی اکسیر و اینکه تقریبا از تاریخ دهم اسفندماه سال گذشته کلاس ها معوق شدند و با توجه به درخواست مکرر زبان آموزان مبنی بر اینکه نمی توانند بیشتر از این صبر کنند و برنامه های آموزشی و مهاجرتی شان به اندازه کافی عقب افتاده است، ادامه فعالیت های حضوری آکادمی اکسیر یعنی کلاس های زبان و کلاس های آیلتس تا اطلاع ثانوی به صورت آنلاین/غیرحضوری خواهد بود.

همانطور که می دانید، کلاس ها در اواسط اسفند سال جاری، به دو دسته تقسیم شدند و قرار بر این شد که از 16 فروردین 98، یک دسته تکرار و دسته دیگر به ترم بعد منتقل شوند. هم اکنون، با همین برنامه ریزی و هماهنگی قبلی، اما به صورت حضور غیرفیزیکی ادامه خواهیم داد. پس طبق اعلام قبلی، کلاس ها از هفته سوم فروردین یعنی از تاریخ شانزدهم تا بیستم ماه جاری آغاز خواهند شد.  

پس، با توجه به هماهنگی های انجام شده با اساتید گرامی اکسیر، طبق سیلابس اکسیر و به همان شکل سابق با متد اکسیر، همه کلاس ها ادامه خواهند داشت. از زبان آموزان عزیز خواهشمندیم همکاری های لازم را با اساتید داشته باشند.

عزیزانی که همچنان اصرار بر برگزاری کلاس ها به صورت حضوری دارند، با توجه به اینکه اصلا مشخص نیست چه اتفاقی در آینده خواهد افتاد، می بایست یا تصمیم به شرکت در کلاس های آنلاین بگیرند و یا منتظر اعلان دولت برای ادامه فعالیت های حضوری باشند تا آکادمی به فعالیت حضوری خود بازگردد. اجباری برای شرکت در کلاس های آنلاین نیست.

تمام هماهنگی ها در هفته جاری یعنی تا پایان ساعت 14 روز سه شنبه 12 فروردین 1399 انجام خواهد شد.

 

کلاس های آنلاین گروهی:

این کلاس ها در حال حاضر روی پلتفرمی کنفرانسی برگزار می شود و تمامی قابلیت های لازم برای ارسال و دریافت صوت و تصویر، نوشته، و ارسال فایل را دارد. ببینید: کلاس زبان انگلیسی / کلاس آیلتس

 

کلاس های آنلاین خصوصی:

این کلاس ها با پلتفرم کنفرانسی یا به صورت تماس واتسپی یا اسکایپی مثل سابق برگزار می شود. ببینید: کلاس خصوصی آیلتس

 

دوره های تلکس:

دوره های تلکس نیز به شکل سابق به صورت دوره های خودآموز همراه با پشتیبانی ادامه فعالیت خواهد داشت. بیبنید: پلتفرم آموزشی تلکس

 

برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

 

اطلاعیه ادامه فعالیت کلاس ها