[movedo_title heading_tag=”h2″ heading=”h2″ line_type=”line” line_width=”300″ line_color=”aqua” align=”center” animation=”grve-fade-in”]

آزمون آیلتس برای کار

IELTS for work

کارفرمایان، افراد حرفه ای و انجمن ها آیلتس را می پذیرند!

[/movedo_title]

[movedo_single_image image=”18388″ animation=”grve-zoom-in”][movedo_empty_space]

کار در مراکز و سازمان های حرفه ای

آزمون آیلتس برای کار : در بیشتر کشورهایی که زبان انگلیسی محور ارتباطی اصلی فعالیت ها می باشد، برای فارق التحصیلان بین المللی و متقاضیان کار، ارایه یک مدرک معتبر زبان انگلیسی یک پیش نیاز می باشد. سطوح مورد قبول آیلتس این مراکز متفاوت است و این تفاوت به صلاحیت، کشور، حرفه و خود آن سازمان ها بر می گردد. خود آن سازمان ها مشخص می کنند که در کدام ماژول، آکادمیک یا جنرال ترینینگ، باید شرکت کنید و چه نمره ای لازم است.

جستجوی مراکز پذیرنده آیلتس

 

 

 

آیلتس برای کارهای رشته ی فنی حرفه ای – Vocational Training

ماژول جنرال ترینینگ آزمون آیلتس، توانایی زبان انگلیسی را در فضای واقعی کار روزانه مورد سنجش قرار می دهد. مواد این آزمون عملگرد افراد را هم در محیط کاری و هم در شرایط اجتماعی می سنجد. برای دریافت آموزش های فنی حرفه ای، نیازمند دریافت نمره ای مناسب در ماژول جنرال ترینینگ آزمون آیلتس هستید. زمینه های آموزش فنی حرفه ای می تواند محیط های ساخت ساز باشد، صنعت توریست باشد و یا فعالیت های تفریحی.

آیلتس جنرال را بهتر بشناسید.

 

 

چه موسساتی مدرک IELTS می خواهند؟

  • مراکز مرتبط به بهداشت و درمان که در زمینه هایی همچون پرستاری، پزشکی و داروسازی فعالیت دارند که در آن ها، سطح زبان انگلیسی بسیار بحرانی می باشد و متقاضی این دسته رشته ها باید از سطح خیلی بالایی از زبان برخوردار باشد (سطوح C1 و C2 طبق CEFR معادل آیلتس 7 به بالا).
  • مراکز حرفه ای فعال در زمینه های حسابداری، مهندسی، حقوق و دامپزشکی
  • و کارفرمایان سرتاسر دنیا در زمینه های اقتصاد، ساخت و ساز، انرژی، هوانوردی و صنعت توریسم

جستجوی مراکز پذیرنده آیلتس