سبد خرید 0 021 26 70 99 17

پاسخگویی از 12:00 الی 20:00

 ورود / ثبت نام
0

تماس تلفنی از ۱۲:۰۰ الی ۲0:۰۰

0

تماس تلفنی از ۱۲:۰۰ الی ۲0:۰۰

بهترین وبسایت های خارجی یادگیری گرامر انگلیسی 💻

1381 بازدید

وبسایت های خارجی یادگیری گرامر انگلیسی

 

هنگام یادگیری زبان انگلیسی به طور طبیعی با استفاده از فیلم‌ها و کتاب‌ها، ممکن است احساس کنید که به خوبی در حال یادگیری زبان هستید، اما گاهی اوقات، هنگام صحبت کردن و نوشتن انگلیسی ممکن است در مورد درست بودن گرامر انگلیسی خود دچار شک شوید. همینطور ممکن است پرسش‌هایی در مورد روش درست استفاده از بعضی از لغات در ذهن شما ایجاد شوند.

 

در واقع، گرامر زبان انگلیسی چیزی نیست که یک باره آن را یاد بگیرید و به آن مسلط شوید. شما باید یک برنامه درسی منظم تنها برای یادگیری گرامر داشته باشید، تا از طریق آن دقیق‌ترین و طبیعی‌ترین روش استفاده از لغات، فعل،‌ها، صفات و قید‌ها و غیره را یاد بگیرید. در این پست به معرفی بهترین درس‌های آنلاین گرامر انگلیسی خواهیم پرداخت. با استفاده از این درس‌ها ‌می‌توانید به خوبی به گرامر زبان انگلیسی مسلط شده و پاسخ همه شک‌ها و پرسش‌های خود را پیدا کنید.

 

 یادگیری گرامر انگلیسی

چگونه گرامر انگلیسی را به طور آنلاین یاد بگیریم؟

از یادگیری گرامر انگلیسی نترسید. گاهی اوقات انجام دادن یک کار از انجام ندادن آن بسیار راحت‌تر است. درس‌های آنلاین گرامر انگلیسی زیادی وجود دارند که یادگیری گرامر انگلیسی را بسیار ساده کرده‌اند. در این بخش در مورد روش‌هایی که ‌می‌توانید با استفاده از آن‌ها به بهترین نحو از منابع آنلاین استفاده کنید، صحبت خواهیم کرد.

 

کلاس زبان خصوصی

به طور مرتب از تمرینات تعاملی استفاده کنید

حتی اگر احساس ‌می‌کنید بخش خاصی از گرامر زبان انگلیسی را بلد هستید، برای تمرین کردن آن وقت بگذارید. استفاده از گرامر در صحبت کردن و نوشتن به شما کمک ‌می‌کند آن را بهتر یاد بگیرید و به خاطر بسپارید. یکی از بهترین روش‌های تمرین گرامر، استفاده از تمرینات تعاملی است.

 

تمرینات تعاملی تمریناتی هستند که برای انجام آن‌ها باید خود را درگیر یک فعالیت کنید. به عنوان مثال، تمرینات تعاملی گرامر انگلیسی از شما ‌می‌خواهند که جای خالی را پر کنید یا گزینه درست را انتخاب کنید. این گونه تمرینات به شما کمک ‌می‌کنند تا چیزی را که یاد گرفته‌اید بهتر به خاطر بسپارید. تمرینات تعاملی ‌می‌توانند بخشی از درس‌های آنلاین گرامر انگلیسی بوده یا به طور مستقل در وبسایت‌ها قرار داده شده باشند. در ادامه در مورد این تمرینات بیشتر صحبت خواهیم کرد.

ایلتس فشرده

قواعد دستوری‌ای که از درس‌های آنلاین یاد ‌می‌گیرید، هنگام نوشتن تمرین کنید

پس از این که گرامر انگلیسی را یادگرفتید و تمرینات را انجام دادید، سعی کنید با نوشتن یک متن و استفاده از دستورات گرامری که یاد گرفته‌اید در جملاتی که خودتان می‌سازید، روش استفاده از این دستورات گرامری را تمرین کنید.

 

البته ‌می‌توانید قواعد گرامری جدید را در هنگام صحبت کردن نیز تمرین کنید، اما زمانی که رایتینگ بنویسید، ‌می‌توانید نوشته خود را به انگلیسی زبان‌های بو‌می ‌نشان داده و از آن‌ها بخواهید نوشته شما را صحیح کنند. برای این کار ‌می‌توانید از وبسایت‌هایی مانند Lang-8.com استفاده کنید. برای تمرین بیشتر ‌می‌توانید اتفاقات روزانه زندگی خود را در یک دفتر خاطرات یا یک وبلاگ بنویسید.

دوره های انلاین زبان

یک لیست از سوالاتی که در مورد گرامر انگلیسی دارید تهیه کنید

گاهی اوقات، هنگام یادگیری گرامر، تمرین کردن و یا حتی خواندن متن‌های انگلیسی ممکن است سوالاتی در ذهن شما ایجاد شوند که نتوانید پاسخ آن‌ها را پیدا کنید. به عنوان مثال، ممکن است از خودتان بپرسید تفاوت its و it’s چیست.

 

این‌ها ممکن است نکاتی باشند که در درس‌های بعدی دوره آموزشی که انتخاب کرده‌اید توضیح داده شوند، پس بهتر است پرسش‌های خود را در جایی یادداشت کنید تا بعدا هنگام یادگیری درس‌های جدید پاسخ آن‌ها را پیدا کنید. هیمنطور ‌می‌توانید چنین سوالاتی را در وبسایت‌هایی مانند HiNative.com مطرح کرده و از انگلیسی زبان‌های بو‌می‌ پاسخ دریافت کنید.

 

12 مورد از بهترین درس‌های آنلاین گرامر انگلیسی که ‌می‌توانید از امروز یادگیری با آن‌ها را شروع کنید

 

بهترین منابع برای یادگیری و تمرین گرامر زبان انگلیسی

این درس‌های آنلاین گرامر انگیسی موضوعات مختلفی از گرامر را به شما آموزش ‌می‌دهند. پس ‌می‌توانید بار‌ها و بارها از بخش‌های مختلف آن‌ها استفاده کنید.

 

British Council LearnEnglish English Grammar

بخش LearnEnglish در وبسایت British Council دارای آموزش‌های گرامر زیادی است. شما باید ابتدا در بخش “Choose a Section” سطح زبان انگلیسی خود را انتخاب کنید. چهار سطح در این وبسایت وجود دارند:

Beginner

Pre-intermediate

Intermediate

Upper intermediate

برای پیدا کردن آموزش گرامر مربوط به یک موضوع خاص ‌می‌توانید از بخش “Grammar reference” استفاده کنید. آموزش‌های این وبسایت بسیار کوتاه، ساده و واضح هستند و بعد از آن‌ها ‌می‌توانید به تعدادی سوال چند گزینه‌ای پاسخ دهید.

 

LearnEnglish به خصوص برای یادگیری فعل‌ها مناسب است چون آموزش‌های متنوعی برای قواعد گرامری مربوط به فعل‌ها مانند فعل‌های معلوم و مجهول، بی قاعده و زمان‌های فعل‌ها در آن وجود دارند.

 

بهترین منابع انگلیسی

FluentU

FluentU یکی از بهترین منابع درس‌های آنلاین گرامر انگلیسی را دارد. این وبسایت ویدیو‌های واقعی، مانند بخش‌هایی از اخبار، موزیک ویدیو‌ها، فیلم‌ها و سخنرانی‌ها را به درس‌های گرامر تبدیل ‌می‌کند. همه ویدیو‌های قرار گرفته در FluentU دارای متن انگلیسی هستند. اگر معنی یک کلمه را نمی‌دانید، ‌می‌توانید نشانگر موس خود را روی آن کلمه قرار دهید تا معنی آن کلمه نمایش داده شود.

 

همینطور ‌می‌توانید نکات دستوری کوتاهی را نیز در کنار کلمات مختلف مشاهده کنید. به عنوان مثال ‌می‌توانید روش ساخته شدن فعل‌ها و زمان آن‌ها را ببینید. این وبسایت به شما کمک ‌می‌کند به طور طبیعی و با استفاده از منابع واقعی به یادگیری زبان بپردازید تا متوجه شوید گرامر انگلیسی چطور به طور طبیعی در گفت و گو‌های روزمره مورد استفاده قرار ‌می‌گیرد.

 

علاوه بر آموزش، همینطور ‌می‌توانید در تمرینات مختلف FluentU نیز شرکت کنید تا دانش خود را امتحان کنید. FleuntU به جای امتحان گرفتن از نکات گرامری، درک مطلب شما را مورد سنجش قرار ‌می‌دهد و از بخش خاص از ویدیو از شما سوال ‌می‌پرسد. این طور ‌می‌توانید متوجه شوید که آیا توانسته‌اید ارتباط معنایی جملات و نکات گرامری مختلف را متوجه شوید یا خیر.

مشاوره زبان

My English Page

بخش grammar page در این وبسایت دارای درس‌های آنلاین گرامر انگلیسی بسیار مفیدی است. این آموزش‌ها بر حسب موضوع در یک صفحه مرتب شده‌اند و هر زمان که سوالی داشته باشید ‌می‌توانید موضوع مربوط را انتخاب کرده و آموزش مربوط به آن بخش را بخوانید. به عنوان مثال، اگر به دنبال قواعد مربوط به اسم‌های جمع هستید، ‌می‌توانید این قواعد را در بخش Nouns و Plurals پیدا کنید.

 

پس از اتمام یک درس، همینطور ‌می‌توانید تمرینات مربوط به آن را نیز حل کنید. یکی از مزیت‌های My English Page این است که بعضی از سوالات دارای گزینه نیستند و شما باید جواب درست را در جای خالی تایپ کنید. این طور ذهن شما در یادگیری نکات گرامری فعال‌تر خواهد بود.

 

این مجموعه آموزشی به طور ویژه مناسب یادگیری انواع زمان‌های فعل‌هاست و ‌می‌توانید همه زیرمجموعه‌های قواعد دستوری مربوط به زمان‌های فعل‌ها را به طور جداگانه در آن تمرین کنید.

آموزشگاه تخصصی آیلتس

English4U

در صفحه grammar در وبسایت English4U ‌می‌توانید درس‌های آنلاین گرامر انگلیسی برای 4 سطح را پیدا کنید. English4U این سطوح را این طور دسته‌بندی کرده است:

  • Beginner
  • Elementary
  • Intermediate
  • Advanced

در هر سطح، با کلیک روی موضوع مورد نظر خود ‌می‌توانید آموزش‌های موجود را مشاهده کنید.

 

برای پیدا کردن تمرینات گرامر ‌می‌توانید به بخش exercise در وب سایت بروید. اما در صورتی که مطالب آموزشی را بخوانید، در پایین آموزش‌ها نیز ‌می‌توانید به تمرینات دسترسی داشته باشید.

 

به عنوان مثال، اگر روی درس Modal Verbs در بخش Intermediate کلیک کنید، ‌می‌توانید آموزش کوتاهی در مورد فعل‌های مودال را مشاده کنید که در پایین آن مجموعه ای از مثال‌ها و تمرینات وجود دارند.

 

بخش Intermediate در وبسایت English4U یکی از بهترین بخش‌های این وبسایت برای یادگیری انگلیسی برای زبان آموزان این سطح است. این بخش به خوبی به موضوعاتی ‌می‌پردازد که دیگر منابع آموزشی معمولا توجه کمتری به آن‌ها کرده‌اند.

 

EnglishClass101

اگر احساس ‌می‌کنید آموزش‌های ویدیوئی برایتان مناسب‌تر هستند، ‌می‌توانید از درس‌های آنلاین گرامر انگلیسی EnglishClass101 استفاده کنید. منابع آموزشی این وبسایت همه به طور ویدیویی و پادکست هستند. ‌می‌توانید ویدیو‌هایی آن‌ها را به طور رایگان در کانال ‌یوتیوبشان پیدا کنید یا این که در وبسایت شان سابسکرایب کنید تا به منابع آموزشی بیشتری دسترسی داشته باشید.

 

علاوه بر درس‌های گرامر، EnglishClass101 مثال‌ها و گفت و گو‌های زیادی را برای شما فراهم ‌می‌کند تا بتوانید زبان انگلیسی را با استفاده از محتوا یادبگیرید. با سابسکرایب کردن در وبسایتشان همینطور به ابزار‌های آموزشی و فلش کارت‌های آن‌ها نیز دسترسی پیدا خواهید کرد.

 

EnglishClass101 به طور ویژه مناسب یادگیری روش درست استفاده از قواعد دستوری در زندگی واقعی است. به عنوان مثال، این ویدیو در مورد روش توصیف کردن مردم در انگلیسی است و به شما نشان ‌می‌دهد چطور ‌می‌توانید دیگران را توصیف کنید.

 

بهترین منابع و درس‌های آنلاین گرامر انگلیسی

تا به این جا منابعی را معرفی کردیم که ‌می‌توانید از آن‌ها برای یادگیری و تمرین زبان انگلیسی استفاده کنید. اما گاهی ممکن است به یک توضیح کوتاه یا توضیحی متفاوت از آن چه در دیگر منابع خوانده‌اید نیاز داشته باشید. در هر صورت، منابعی که در این بخش معرفی خواهیم کرد، برای پاسخ دادن به پرسش‌های گرامری شما و معرفی نکات جدید دستور زبان انگلیسی به شما مناسب هستند.

 

English Grammar Course for Beginners: Basic English Grammar by Shaw English Online

اگر مطمئن نیستید که در چه سطحی قرار دارید و یادگیری گرامر زبان انگلیسی را باید از کجا شروع کنید، این ویدیو Shaw English Online ‌می‌تواند به شما کمک کند. استر در این ویدیو از الفبای انگلیسی شروع ‌می‌کند و سپس قواعد دستوری دیگر را مرور ‌می‌کند. او درمورد این که کلمات چطور شکل ‌می‌گیرند و در کنار دیگر کلمات مورد استفاده قرار ‌می‌گیرند صحبت ‌می‌کند. این ویدیو از چند آموزش کوتاه‌تر تشکیل شده است، پس ‌می‌توانید آن را به چند درس تقسیم کرده و کم کم آن را تماشا کنید.

 

این منبع بیشتر مناسب زبان آموزان مبتدی است، اما اگر در سطح متوسط یا بالای متوسط قرار دارید نیز ‌می‌توانید برای مرور قواعد گرامری از آن استفاده کنید. استر از تصاویر و نمایش‌های مختلف برای ساده‌تر کردن درک توضیحاتش استفاده ‌می‌کند.

 

TalkEnglish.com Basic English Grammar Lessons

همه درس‌های آنلاین گرامر انگلیسی این وبسایت بسیار ساده و خلاصه بوده و خواندن آن‌ها به تنها یک دقیقه زمان نیاز دارد. آموزش‌های این وبسایت مناسب افرادی است که قبلا گرامر انگلیسی را یادگرفته و حالا ‌می‌خواهند آموخته‌های خود را مرور کنند.

 

این آموزش‌ها بسیار کوتاه و ساده هستند و در انتهای آن‌ها یک کوئیز برای امتحان کردن آموخته‌های شما قرار داده شده است.

 

یکی از بهترین درس‌های TalkEnglish آموزش مربوط به حروف اضافه است. حروف اضافه یکی از گیج کننده‌ترین بخش‌های زبان انگلیسی هستند و بسیار از زبان آموزان برای یادگیری آن‌ها به مشکل بر‌می‌خوردند. اگر شما هم جزو این دسته از افراد هستید، نگاهی به این پست آموزشی بیندازید.

 

Oxford Online English Free English Grammar Lessons

اگر دوست دارید درس‌های گرامر توسط یک نفر برای شما توضیح داده شوند، ‌می‌توانید از آموزش‌های ویدیویی Oxford Online English استفاده کنید. این سرویس آموزشی دارای درس‌های آنلاین گرامر انگلیسی زیادی است که هر کدام بسیار کامل و جامع بوده و به همراه متن توضیح و مثال ارائه شده‌اند. همینطور در پایان هر درس کوئیز‌های کوتاهی برای امتحان کردن آموخته‌های شما نیز افزوده شده‌اند.

 

از آن جایی که توضیحات Oxford Online English بسیار کامل و با جزئیات هستند، این وبسایت منبع بسیار خوبی برای یادگیری قواعد گرامری پیچیده مانند ساختار جملات انگلیسی است.

 

نکته: این وبسایت مخصوص آموزش انگلیسی بریتیش است، اما ‌می‌توانید برای یادگیری زبان انگلیسی آمریکایی نیز از آن استفاده کنید. تنها ممکن است نحوه تلفظ، نوشتن و ساختار جملات در آن کمی ‌با انگلیسی آمریکایی متفاوت باشند.

 

GrammarBank English Grammar Rules Explanation

اگر دقیقا نمی‌دانید چه موضوعی را باید مطالعه کنید، درس‌های آنلاین گرامر انگلیسی این وبسایت دقیقا مناسب شما هستند. در صفحه دسته‌بندی موضوعی این وبسایت، علاوه بر نام هر موضوع، یک مثال نیز در کنار آن قرار داده شده است. به عنوان مثال، در کنار دسته بندی Adverbs ‌می‌توانید عبارت “Drive slowly” را مشاهده کنید. پس حتی اگر نمی‌دانید عبارت‌هایی که به ly ختم ‌می‌شوند Adverb هستند، ‌می‌توانید موضوع مورد نظر خود را تشخیص داده و آموزش مربوط به آن را پیدا کنید.

 

بعضی از آموزش‌های این وبسایت دارای توضیحات زیادی هستند، در حالی که بعضی دیگر تنها چند مثال برای شما فراهم ‌می‌کنند. اما این مثال‌ها به طور کلی بسیار واضح هستند.

 

این سایت به طور ویژه برای یادگیری قواعد دستوری مربوط به نوشتن رایتینگ مناسب است و در آن ‌می‌توانید موضوعاتی مانند گزارش نویسی و عبارت‌های هم نام را پیدا کنید.

 

وبسایت‌های مناسب برای تمرین گرامر

ممکن است نیازی به آموزش نداشته باشید و تنها به دنبال منابعی برای حل تمرین باشید. اگر شما هم جزو این دسته از زبان آموزان هستید، با استفاده از وبسایت‌های زیر ‌می‌توانید به تمرینات، تست‌ها و کوییزهای متنوعی دسترسی پیدا کنید.

 

English-hifen.de English Grammar Exercise

این وبسایت تمرینات زیادی برای موضوعات مختلف دارد. بعضی از تمرینات که با کلمه “text” مشخص شده‌اند، به شما اجازه ‌می‌دهند جواب را در جای خالی تایپ کنید. در حالی که، دیگر تمرینات به صورت چند گزینه‌ای هستند. همینطور ‌می‌توانید تمرینات جالبی به فرم جدول و پازل نیز پیدا کنید.

 

این وبسایت به طور ویژه برای یادگیری افعال بی‌قاعده مناسب است. تمرینات مربوط به این بخش را ‌می‌توانید در بخش “Irregular and regular verbs” پیدا کنید. در این بخش تمرینات مختلفی وجود دارند. به عنوان مثال، این تمرین از شما ‌می‌خواهد افعال بی قاعده را به شکل‌های مختلف در بیاورید.

 

ESOL Courses English Grammar Lessons

این وبسایت دارای درس‌های آنلاین گرامر انگلیسی مختلفی است. بعضی از درس‌ها تنها قواعد دستوری را توضیح ‌می‌دهند، در حالی که بعضی دیگر پر از تمرینات عملی و جالب برگرفته از محتوای انگلیسی واقعی هستند.

به عنوان مثال، این تمرین با استفاه از نوشته‌های روی علائم ایمنی جملات دستوری را به شما یاد ‌می‌دهد.

 

Better English Business English Grammar Exercises

اگر ‌می‌خواهید زبان انگلیسی را برای کسب و کار و بزینس یاد بگیرید، این منبع ‌می‌توانید بسیار برای شما مفید باشد. درس‌های آنلاین گرامر انگلیسی این وبسایت به طور الفبایی مرتب شده‌اند و مثال‌های آن‌ها بیشتر مربوط به انگلیسی برای کسب و کار هستند. پس با استفاده از این منبع سریع‌تر زبان را یاد گرفته و انگیزه بیشتری برای تمرین خواهید داشت. اما تمرینات و مثال‌های این منبع به اندازه کافی عمو‌می ‌هستند و همه زبان آموزان ‌می‌توانند از آن‌ها استفاده کنند.

 

این منبع به طور ویژه برای یادگیری زمان فعل آینده مناسب است چون برای برنامه‌ریزی و پیش‌بینی اتفاقات آینده از این زمان بسیار استفاده ‌می‌شود.

 

حرف آخر درباره وبسایت های خارجی یادگیری گرامر انگلیسی

در این پست بهترین وبسایت‌ها و منابع برای یادگیری آنلاین گرامر انگلیسی را به شما معرفی کردیم. زبان آموزان مختلف از روش‌های متفاوتی برای یادگیری گرامر انگلیسی استفاده ‌می‌کنند، اما استفاده از این منابع و تمرینات ‌می‌توانند برای یادگیری نکات دستوری جدید و همینطور مرور آموخته‌های قبلی بسیار مفید باشند.

 

آموزش رایگان لغات انگلیسی

 

آموزش رایگان تلفظ انگلیسی

 

آموزش رایگان گرامر انگلیسی

 

آموزش رایگان انگلیسی

 

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۵ رای
5/5 - (3 امتیاز)
https://exiracademy.org/?p=31247
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد بهترین وبسایت های خارجی یادگیری گرامر انگلیسی 💻

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.