ورود / ثبت نام
0
0

در بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه در تهران به‌راحتی مدرک آرایشگری بگیرید

2345 بازدید

در بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه در تهران مدرک بگیرید

بسیاری از زنان به شرکت در دوره‌های آموزشی آرایشگری علاقه دارند. چرا که آن‌ها با شرکت در این دوره‌ها می‌توانند در این حرفه مشغول به کار شوند و درآمد خوبی داشته باشند. برای شرکت در دوره‌های آرایشگری باید به یک آموزشگاه آرایشگری زنانه معتبر نیاز دارید. سیمای هانی بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه در تهران با 4 شعبه لوکس در شرق، غرب و جنوب تهران است. ما در سیمای هانی انواع دوره‌های آرایشگری مانند تاتو صورت و کاش مژه را آموزش می‌دهیم. شما می‌توانید با شرکت در دوره‌های ما علاوه‌بر یادگیری تمام رشته‌های آرایشگری، مدرک معتبر سازمان فنی و حرفه‌ای کشور را نیز دریافت کنید. در ادامه با خدمات آموزشی و مزایای شرکت در دوره‌های آموزشی آموزشگاه سیمای هانی آشنا می‌شویم.

آموزشگاه آرایشگری

دریافت مدرک معتبر با شرکت در دورههای آموزشگاه آرایشگری زنانه

یکی از مهم‌ترین مولفه‌ها در آرایشگری، مدرکی است که شما از آموزشگاه خود بعد از اتمام دوره آرایشگری زنانه دریافت می‌کنید. چرا که این مدرک نشان‌دهنده سطح کیفی و اعتبار آموزش شما است. همچنین در این مدرک نمره شما در آزمون‌های کتبی و عملی آرایشگری درج می‌شود. مدرک سازمان فنی و حرفه‌ای کشور، معتبرترین مدرک آرایشگری در ایران است که شما با شرکت‌ در دوره‌های مجموعه ما می‌توانید به‌راحتی آن را دریافت کنید.

شما با شرکت در تمام دوره‌های آموزشی سیمای هانی می‌توانید این مدرک را دریافت نمایید. باید اشاره داشت که یک مدرک معتبر نیز از طرف سیمای هانی به شما داده می‌شود. چرا که بسیاری از آرایشگران حرفه‌ای برای مجموعه ما احترام زیادی قائل هستند و ترجیح می‌دهند کارآموزانی که در سیمای هانی آموزش دیده‌اند را در آرایشگاه زنانه خود استخدام کنند.

چرا باید در یک آموزشگاه آرایشگری زنانه معتبر دوره ببینیم؟

بانوانی که به دنبال خدمات زیبایی و آرایشی هستند بیشتر به سراغ آرایشگرانی می‌روند که مهارت و تجربه بالایی در این زمینه داشته باشند. آرایشگران برای این که بتوانند مهارت خوبی در زمینه آرایشگری به دست آورند باید دوره‌های آموزشی خود را پیش اساتید مجرب و ماهر دیده باشند. به همین خاطر اگر می‌خواهید در دوره‌های یک آموزشگاه آرایشگری زنانه شرکت کنید، باید به سابقه و اعتبار این آموزشگاه توجه لازم را داشته باشید. همچنین باید اشاره داشت که آرایشگاه‌های زنانه مطرح فقط افرادی را استخدام می‌کنند که در آموزشگاه‌های معتبر و نزد اساتید مجرب آموزش دیده باشند. چرا که این کارآموزان کیفیت و دقت کار بالاتری خواهند داشت.

آرایشگری آموزشگاهسیمای هانی؛ برترین آموزشگاه آرایشگری زنانه در شهر تهران

آموزشگاه‌های آرایشگری زیادی در سطح تهران وجود دارند که انواع دوره‌های آموزشی را برگزار می‌کنند اما پرکارآموزترین و مطرح‌ترین این آموزشگاه‌ها، آموزشگاه آرایشگری زنانه سیمای هانی است. دوره‌های آموزشی ما طرفداران بسیار زیادی دارد و به‌صورت میانگین بیش از 2000 نفر در هر ماه در دوره‌های آموزشی سیمای هانی شرکت می‌کنند. از طرف دیگر تنوع دوره‌های مجموعه بسیار زیاد است و شما می‌توانید با شرکت در دوره‌های آموزش آرایشگری آموزشگاه سیمای هانی، به‌سرعت مهارت‌های زیادی در زمینه آرایشگری به دست آورید. باید اشاره داشت که سیمای هانی تحت نظر سازان فنی و حرفه‌ای کشور فعالیت می‌کند و تمام دوره‌های آرایشگری مجموعه ما مورد تایید این سازمان است.

خدمات آموزشی آموزشگاه آرایشگری سیمای هانی را بشناسید

همان‌طور که عنوان شد دوره‌های بسیار زیادی در آموزشگاه سیمای هانی برگزار می‌شود و خانم‌ها با شرکت در این دوره‌ها می‌توانند در کوتاه‌ترین زمان ممکن به یک آرایشگر حرفه‌ای و کاربلد تبدیل شوند. خدمات آموزشی آموزشگاه آرایشگری سیمای هانی در پنج گروه دسته‌بندی می‌شود که در هرکدام از این گروه‌ها، چندین دوره آموزشی تخصصی آرایشگری وجود دارد. برای مثال در گروه خدمات آموزشی تاتو و آرایش دائمی، دوره‌های مانند آموزش طراحی با حنا و آموزش تاتو بدن قرار می‌گیرد. دسته‌بندی خدمات آموزشی آموزشگاه آرایشگری سیمای هنر عبارت‌اند از:

 • خدمات آموزشی گریم و میکاپ
 • خدمات آموزشی تاتو و آرایش دائمی
 • دوره‌های آموزشی مو
 • خدمات آموزشی پوست
 • خدمات آموزشی ناخن

باید اشاره داشت که تعداد جلسات دوره‌های هر گروه با یکدیگر متفاوت است و بسته به پیچیدگی مباحث آن دوره می‌تواند تا هشت جلسه نیز طول بکشد. همچنین تمام دوره‌های آموزشی مجموعه ما در هر چهار شعبه لوکس سیمای هنر برگزار می‌شوند. با خدمات آموزشی مجموعه ما آشنا می‌شویم.

آموزش گریم و میکاپ

یکی از مهم‌ترین گروه‌‌های آموزشی مراقبت و زیبایی سیمای هانی، دوره آموزش گریم و میکاپ یا متعادل‌سازی چهره سیمای هانی است. در این گروه بسیاری از دوره‌های جذاب آموزش آرایشگری مانند آرایش عروس و خودآرایی قرار می‌گیرند. اگر اخیرا به آرایشگری علاقه‌مند شده‌اید و در این حرفه تجربه‌ای ندارید، پیشنهاد می‌کنیم در دوره‌های خدمات گریم و میکاپ شرکت کنید.  تمام دوره‌های آموزشی سیمای هانی در گروه گریم و میکاپ عبارت‌اند از:

 • دوره آموزشی آرایش و پیرایش بانوان: دوره آموزشی آرایش و پیرایش بانوان سیمای هانی در هشت جلسه سه ساعته برگزار می‌شود
 • دوره آموزشی گریم و میکاپ: سیمای هانی دوره آموزشی گریم و میکاپ خود را در چهار جلسه یک ساعته برگزار می‌کند. باید اشاره داشت که این دوره در هر چهار شعبه مجموعه ما برگزار می‌شود
 • آموزش آرایش کامل عروس: شما می‌توانید در هشت جلسه دو ساعته به‌صورت کامل آرایش عروس را در این دوره سیمای هانی آموزش ببینید
 • دوره آموزشی خودآرایی: شرکت در دوره آموزشی خودآرایی به زمان زیادی نیاز ندارد و شما می‌توانید با شرکت در تنها چهار جلسه این رشته آرایشگری را آموزش ببینید

آموزش تاتو صورت و آرایش دائم

دوره آموزش تاتو صورت و بدن سیمای هانی یکی از رشته‌های پرطرفدار زیبایی و آرایشگری است که طی سال‌های اخیر افراد زیادی در دوره‌های آموزشی این رشته‌ها شرکت کرده‌اند. آموزشگاه آرایشگری زنانه سیمای هانی نیز یکی از اصلی‌ترین برگزارکنندگان دوره‌های این رشته در شهر تهران است. تمام اساتید دوره‌های تاتو و آرایش دائمی مجموعه ما در خارج از کشور دوره دیده‌اند و از بهترین‌ها در این زمینه به‌شمار می‌آیند. در گروه خدمات آموزشی تاتو سیمای هانی نیز دسته‌بندی‌های مختلفی قرار دارند که به شرح زیر هستند:

 • دوره آموزشی میکروپیگمنتیشن: دوره آموزشی میکروپیگمنتیشن در سیمای هانی طی هشت جلسه برگزار می‌شود
 • دوره آموزشی میکروبلیدینگ: اساتید مجموعه ما در هست جلسه تمام مباحث میکروبلیدینگ ابرو را به کارآموزان آموزش می‌دهند
 • آموزش فیبروز ابرو: دوره فیبروز ابرو که یکی از دوره‌های محبوب در سیمای هانی است، در هشت جلسه دو ساعته برگزار می‌شود
 • دوره آموزشی آرایش دائم (تاتو صورت): تعداد جلسات دوره آموزشی آرایش دائم سیمای هانی هشت جلسه است
 • دوره آموزشی تاتو بدن: یکی از بهترین و جذاب‌ترین دوره‌های سیمای هانی دوره تاتو بدن است که در چهار جلسه برگزار می‌شود
 • آموزش طراحی با حنا: کارآموزان در هشت جلسه دو ساعته تمام مباحث طراحی با حنا را در سیمای هانی آموزش می‌بینند

آموزش کوتاهی مو سیمای هانی

آموزش کوتاهی مو یکی از اصلی‌ترین خدمات در آرایشگاه‌های زنانه است و تمام آرایشگران باید این خدمات را بلد باشند. دوره‌های آموزشی سیمای هانی یکی از پرطرفدارترین دوره‌های آموزشی مجموعه ما است که هر ماه کارآموزان زیادی با شرکت در این دوره‌ها، به یک آرایشگر حرفه‌ای و کاربلد در زمینه خدمات مو تبدیل می‌شوند. باتوجه به تنوع بالای خدمات مو در آرایشگاه‌ها، پیشنهاد می‌شود در تمام دوره‌های خدمات موی آموزشگاه آرایشگری زنانه سیمای هانی شرکت کنید. مهم‌ترین دوره‌های این گروه عبارت‌اند از:

 • دوره آموزشی کوتاهی مو: تمام مباحث کوتاهی موی زنانه در هشت جلسه دو ساعته به کارآموزان این دوره آموزش داده می‌شود
 • دوره آموزشی رنگ مو: یکی از محبوب‌ترین دوره‌های مجموعه ما یعنی دوره آموزشی رنگ و مش مو در هشت جلسه یک ساعته برگزار می‌شود
 • آموزش شینیون مو: شینیون مو که یکی از پیچیده‌ترین رشته‌های آرایشگری است در آموزشگاه آرایشگری زنانه سیمای هانی در یک دوره هشت جلسه‌ای و با مدت‌زمان هر جلسه دو ساعت توسط برترین شینیون‌کارها برگزار می‌شود
 • دوره آموزشی کراتینه مو: دوره آموزشی کراتینه سیمای هانی در دو جلسه دو ساعته برگزار می‌شود
 • دوره آموزشی اکستنشن مو: دوره آموزش اکستنشن مو که یکی از پرجزئیات‌ترین دوره‌های مجموعه ما است، در دو جلسه یک ساعته برگزار می‌شود
 • آموزش براشینگ مو: اساتید سیمای هانی در چهار جلسه براشینگ مو را به کارآموزان آموزش می‌دهند

خدمات آموزشی پوست و مراقبت از آن

یکی از جذاب‌ترین خدمات آموزشی آموزشگاه سیمای هانی، خدمات آموزشی پوست است. دوره‌های آموزشی کاربردی مختلفی مانند پاک‌سازی پوست، اصلاح ابرو و اکستنشن مژه در گروه این خدمات قرار می‌گیرد. مدت‌زمان این دوره‌ها به شرح زیر است:

 • دوره آموزشی پاکسازی پوست: اساتید سیمای هانی در دو جلسه یک ساعته تمام مباحث پاک‌سازی پوست را به کارآموزان آموزش می‌دهند
 • دوره آموزشی اصلاح ابرو: دوره آموزشی اصلاح ابرو که یکی از محبوب‌ترین دوره‌های آموزشی مجموعه ما است، در چهار جلسه و با قیمتی بسیار مناسب برگزار می‌شود
 • آموزش اپیلاسیون بدن: دوره آموزشی اپیلاسیون بدن سیمای هانی در دو جلسه برگزار می‌شود
 • دوره آموزشی اکستنشن مژه: اکستنشن مژه که طی چند سال اخیر به یکی از محبوب‌ترین روش‌های زیباسازی تبدیل شده است، طی چهار جلسه دو ساعته در سیمای هانی برگزار می‌شود
 • دوره آموزشی لیفت و لمینت مژه: لیفت و لمینت مژه طی یک جلسه دوساعته به کارآموزان آموزش داده می‌شود
 • آموزش لیفت ابرو: دوره آموزشی لیفت ابرو که از محبوب‌ترین دوره‌های آموزشگاه آرایشگری زنانه سیمای هانی است، در یک دوره یک جلسه‌ای برگزار می‌شود

دوره آموزش کاشت ناخن

دوره آموزش کاشت ناخن و طراحی ناخن سیمای هانی یکی از محبوب‌ترین رشته‌های آرایشگری است که آرایشگران فعال در این رشته که به آن‌ها ناخن کار نیز گفته می‌شود، سود بسیار خوبی از کاشت و طراحی ناخن برای مشتریان خود به دست می‌آورند. به همین خاطر بسیاری از کارآموزان آموزشگاه آرایشگری زنانه سیمای هانی تقاضای شرکت در دوره‌های آموزشی ناخن مجموعه ما را دارند.

مجموعه ما دو دوره کاشت و طراحی ناخن را در گروه خدمات ناخن برگزار می‌کند. دوره کاشت ناخن در هشت جلسه یک ساعته و تحت نظر برترین اساتید ناخن کار برگزار می‌شود. همچنین باید اشاره کرد که دوره آموزشی طراحی ناخن سیمای هانی در هشت جلسه و با قیمتی بسیار مناسب در مجموعه ما برگزار می‌شود.

مزایای شرکت در دورههای آموزشی سیمای هانی

شرکت در دوره‌های آموزشی سیمای هانی مزایای بسیاری مانند آموزش زیر نظر برترین اساتید، پرداخت هزینه بسیار مناسب، دسترسی آسان به شعبه‌های مختلف مجموعه ما و آموزش تضمینی دارد. برای بهره‌مندی از این مزایا و آموزش آرایشگری به‌صورت اصولی و با قیمت مناسب کافی است در یکی از دوره‌های آموزشی مجموعه ما شرکت کنید. در ادامه با مزایای شرکت در دوره‌های آموزشی سیمای هانی آشنا می‌شویم.

 

آموزش آرایشگری

آموزش زیر نظر برترین اساتید آرایشگری زنانه

یکی از اصلی‌ترین و مهم‌ترین مزایای شرکت در دوره‌های آموزشی مجموعه ما، یادگیری مباحث آرایشگری زیر نظر برترین اساتید این حوزه است. تمام اساتید سیمای هانی در خارج از کشور دوره دیده‌اند و به همین خاطر مباحث آرایشگری را طبق متدهای روز دنیا آموزش می‌دهند. این امر باعث می‌شود که شما آینده کاری بهتر و مدرک معتبرتری داشته باشید.

هزینه بسیار مناسب و کم برای

مدرک آرایشگری

 

هزینه دوره‌های آموزشی برخی آموزشگاه‌ها بسیار بالا است. درصورتی که شما می‌توانید در بسیاری از دوره‌های آموزشی مجموعه ما با 80 درصد تخفیف و هزینه‌ای بسیار مناسب و کم ثبت‌نام کنید. باید اشاره داشت که یکی از دلایل محبوبیت زیاد سیمای هانی در بین کارآموزان آرایشگری، هزینه پایین دوره‌های آموزشی است. کارآموزان می‌توانند با هزینه‌ای اندک در چندین دوره آموزشی مجموعه ما شرکت کنند.

 

دسترسی آسان به شعبههای مختلف سیمای هانی در تهران

همان‌طور که عنوان شد، مجموعه ما دارای چهار شعبه در مناطق مختلف تهران است. این امر باعث می‌شود که افراد هیچ‌گونه مشکلی در دسترسی به مکان کلاس‌های دوره خود نداشته باشند. کارآموزان می‌توانند نزدیک‌ترین شعبه سیمای هانی را انتخاب کنند. باید اشاره داشت که تمام دوره‌های آموزشی سیمای هانی در هر چهار شعبه مجموعه ما ارائه می‌شوند. شعبه‌های سیمای هانی عبارت‌اند از:

 • شعبه نازی‌آباد
 • شعبه رسالت
 • سیمای هانی مرکزی واقع در بلوار فردوسی
 • شعبه صادقیه

آموزش تضمینی تمام رشتههای آرایشگری زنانه

کارآموزان بسیاری در دوره‌های آموزشی آموزشگاه‌های مختلف شرکت کرده‌اند اما نتوانسته‌اند نتیجه لازم را از این دوره‌ها ببینند. این امر به علت کیفیت پایین دوره‌های این آموزشگاه‌ها است. آموزشگاه آرایشگری زنانه سیمای هانی تمام دوره‌های خود را به‌صورت تضمینی برگزار می‌کند. مجموعه ما تضمین می‌نماید که شما در پایان دوره آموزشی، تمام مباحث را فراگرفته‌اید.

دریافت مدرک معتبر فنی و حرفه ای آرایشگری آکادمی سیمای هانی

دریافت مدرک معتبر آرایشگری بدون شرکت در دوره‌های تخصصی آموزشگا‌ه‌های آرایشگری ممکن نیست اما باید گفت که شما با شرکت در دوره‌های آموزشی سیمای هانی می‌توانید به‌آسانی یک مدرک معتبر آرایشگری دریافت کنید. ماهانه 2000 نفر در دوره‌های آموزشی مجموعه ما شرکت می‌کنند و موفق به دریافت مدرک تخصصی خود در رشته‌های مختلف آرایشگری می‌شوند. مجموعه ما سابقه‌ای طولانی در زمینه برگزاری دوره‌های آموزشی آرایشگری دارد و از سال 1389 مرجع آموزش آرایشگری در شهر تهران بوده است.

پایان رپورتاژ آگهی

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
4.8/5 - (5 امتیاز)
https://exiracademy.org/?p=43778
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد در بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه در تهران به‌راحتی مدرک آرایشگری بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

سبد خرید
 • سبد خرید خالی است