Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

سرویس تصحیح رایتینگ آیلتس

سرویس تصحیح رایتینگ آیلتس

سرویس تصحیح رایتینگ آیلتس 150 150 آکادمی اکسیر

سرویس تصحیح رایتینگ آیلتس

 

معرفی سرویس

در دوره آمادگی IELTS، به متقاضیان آیلتس کلید محاسبه نمره لیسنینگ آیلتس و ریدینگ آیلتس داده می شود و همچنین به معیارهای تصحیح و ارزیابی رایتینگ و اسپیکینگ آیلتس اشاره می کنیم. اما، آگاهی از این معیارها الزاما نمی تواند نمره متقاضی را درست تخمین بزند.

برای اینکه بدانید هم اکنون نمره شما در رایتینگ آیلتس چند است، دو راه پیش رو دارید: شرکت در آزمون آزمایشی آیلتس و یا استفاده از سرویس تصحیح رایتینگ آیلتس.

 

تصحیح رایتینگ آیلتس: تسک یک و/یا دو؟ شایدم هردو

همانطور که می دانید، در آزمون آیلتس تسک یک 3 نمره از 9 نمره و تسک دو 6 نمره از 9 نمره را به خود اختصاص می دهند. در سرویس تصحیح Writing آیلتس آکادمی اکسیر، تفاوتی ندارد که بخواهید فقط یکی از این تسک ها تصحیح شده، یا پک کامل تصحیح شود. اما ما توصیه می کنیم که طبق برنامه زیر اقدام به تمرین و ارسال رایتینگ برای تصحیح کنید:

1) تک تسکی آزادانه بنویسید

در ابتدا، وقتی تمرین می کنید تا یاد بگیرید و مهارت ایجاد کنید، به خودتان زمان فراوان بدهید و فقط سعی کنید یاد بگیرید، نه اینکه نمره بگیرید. برای ارزیابی و تشخیص نمره، یک تک تسکی برای ما بفرستید و نمره بگیرید. زمان آزاد است و می توانید سرچ کنید، دیکشنری چک کنید و پرس و جو کنید. هیچ محدودیتی وجود ندارد.

این مطلب رو هم بخوانید  معیارهای تصحیح و نمره دهی اسپیکینگ آیلتس

 

2) تک تسکی با شرایط آزمون بنویسید

در مرحله دو، آمادگی و مهارت نسبی کسب کرده اید و الان وقت آن است که تحت شرایط آزمون تمرین کنید. اگر تسک یک می نویسید، بیست دقیقه و برای تسک دو چهل دقیقه وقت دارید. استفاده از هرگون منبع قدغن است. وسط آزمون هم نمی توانید مکث بیاندازید و تلفنتان را جواب بدهید!

 

3) رایتینگ کامل بنویسید

حالا که یاد گرفتید و توانستید هر دو تسک را جداگانه تحت شرایط خاص آزمون بنویسید، وقت آن رسیده که یکجا تمرین کنید و یک رایتینگ کامل در 60 دقیقه تحویل ما بدهید.

 

4) پروسه را تکرار کنید

این پروسه ارسال رایتینگ کامل را انقدر ادامه دهید تا نمره ای که می خواهید را از اکسیر بگیرید. شک نکنید که اگر از ما نمره بگیرید، قطعا در آزمون اصلی نیز آن نمره را خواهید گرفت چرا که ما سختگیری خاصی در سرویس تصحیح رایتینگ آیلتس داریم.

 

5) تیر نهایی، آزمون آزمایشی

اگر نتایج سرویس تصحیح رایتینگ آیلتس نشان می دهد که به نمره دلخواه رسیده اید، باز هم نمی توان مطمئن بود که در آزمون اصلی همین نمره را می گیرید چرا که در آزمون اصلی شما فقط رایتینگ نمی نویسید! شما یک آزمون کامل می دهید و قطعا راندمان شما پس از لیسنینگ و ریدینگ، که آن ها خودشان کلی انرژی بر هستند، پایین می آید. اگر در حداقل سه مرحله آزمون آزمایشی آیلتس توانستید نمره مورده نظر را بگیرید، می توان گفت آماده شرکت در آزمون اصلی هستید.

این مطلب رو هم بخوانید  معرفی آزمون آیلتس

 

ضریب خطای تصحیح رایتینگ اکسیر آیلتس

تقریبا می توان گفت یک تلورانس نیم نمره ای در نتایج نمره رایتینگ آیلتس وجود دارد و این خطا به خاطر مصحح نیست، بلکه به خاطر عملکرد متفاوت متقاضی است. ممکن است شما در آزمون بعدی، عملکرد بهتر یا بدتری داشته باشید، پس باید به متوسط نمرات خود دقت کنید، نه تنها یک مورد.

 

در تصحیح رایتینگ به چه مواردی اشاره می شود؟

 1. اشاره به اشتباهات زبان انگلیسی یعنی گرامر و لغات.
 2. اشاره به اشتباهات آکادمیک انگلیسی در نگارش جملات و عبارات.
 3. اشاره به استایل پاراگراف ها و سازماندهی شان.
 4. اشاره به نقاط ضعف و قوت نوشته.
 5. اشاره به زمینه هایی که مرتبط به درستی Accuracy است.
 6. اشاره به زمینه هایی که مرتبط به گستردگی Range است.
 7. اشاره به فرم های کلیشه ای نوشته.
 8. پیشنهاداتی برای بهبود نوشته.
 9. تخمین نمره با توجه به معیارهای تصحیح و ارزیابی.
 10. جدید و منحصربفرد: ارایه لینک های آموزشی برای یاد گرفتن مطالب و بهبود وضعیت رایتینگ.

 

قوانین تصحیح Writing اکسیر آیلتس

 1. رایتینگ آیلتسی که برای تصحیح می فرستید، فقط باید دستنویس بوده و نوشته تایپ شده، فاقد استانداردهای آیلتس است و تصحیح نمی شود.
 2. رایتینگ آیلتسی که برای تصحیح می فرستید، حتما باید روی برگه پاسخنامه رایتینگ آیلتس باشد و روی کاغذهای متفرقه سفید، خطر دار، گل گلی، و در سایزهای متنوع تصحیح نمی شود.
 3. حداکثر کلمات مجاز برای تسک یک 240 کلمه و برای تسک دو 320 کلمه است، اگرچه که در تسک یک بالای 200 کلمه و در تسک دو بالای 300 کلمه احتمال اینکه نمره کمتری بگیرید وجود دارد.
 4. ممکن است تصحیح برگه شما تا 72 ساعت زمان ببرد.
 5. فایل رایتینگ شما فقط به صورت عکس پذیرفته می شود (با فرمت Jpeg یا png) و هر کدام نباید بیشتر از یک مگابایت باشد.
این مطلب رو هم بخوانید  آزمون آیلتس برای تحصیل

 

نمونه های تصحیح شده Writing آیلتس

در اینجا، چند نمونه تصحیح شده به عنوان نمونه برای شما گذاشته شده است. قبل از اقدام به خرید پکیج های تصحیح رایتینگ، از کیفیت آن ها مطلع شوید.

 

 

نکته خیلی مهم در تصحیح رایتینگ IELTS

هماهنطور که در مقاله چرا رایتینگ آیلتس بیشتر از 7 نمی دهند گفتیم، مقیاس تصحیح و نمره دهی ما از 7 می باشد و بهترین رایتینگ شما، نمره ای بالاتر از 7 نخواهد گرفت.

 

نحوه ارسال رایتینگ شما برای تصحیح

برای ارسال رایتینگ خود، ازفرم زیر استفاده کنید

 • 0 تومان

 

جدول تعرفه و هزینه تصحیح رایتینگ آیلتس

تسک رایتینگ آیلتسهزینه سرویس تصحیح رایتینگ
تسک یک جنرال۲۹.۰۰۰ تومان
تسک یک آکادمیک۴۱.۰۰۰ تومان
تسک دو۴۷.۰۰۰ تومان
پکیج جنرال (تسک یک و دو)۷۳.۰۰۰ تومان
پکیج آکادمیک (تسک یک و دو)۸۵.۰۰۰ تومان
سه پک جنرال۲۱۱.۰۰۰ تومان
سه پک آکادمیک۲۴۹.۰۰۰ تومان

تصحیح رایتینگ آیلتس