ورود / ثبت نام
0
0

کلمات کلیدی برای صحبت کردن درباره هنر به انگلیسی 🎭🎨

75 بازدید

کلمات کلیدی برای صحبت کردن درباره هنر به انگلیسی

برای بسیاری از مردم هیچ چیز فرهیخته تر و روشنفکرانه تر از داشتن دانش از دنیای هنر نیست. اگرچه این عمدتاً به نظرات و ترجیحات شخصی بستگی دارد، اما دانستن کلماتی برای توصیف هنری که می بینید می تواند یک مهارت مفید و چشمگیر باشد. در این مقاله تعدادی کلمه ی مفید آورده شده اند که می توانید هنگام توصیف هنر به انگلیسی استفاده کنید.

هنر به انگلیسی

Abstract برای صحبت کردن درباره هنر به انگلیسی

این کلمه به معنای “انتزاعی” یا “در ذهن” است و هنر انتزاعی به هر چیزی که به طور مستقل از یک چیز قابل تشخیص در جهان وجود دارد، مانند یک چهره یا درخت، بدون تمرکز کردن بر روی شکل یا رنگ، اشاره دارد. در واقع آن ایده ها یا احساسات هنرمند را بیان می کند تا اینکه دقیقاً ظاهر یک شی فیزیکی را به تصویر بکشد. جنبش انتزاعی در واقع پاسخی به تغییرات اساسی بود که در اواخر قرن نوزدهم اتفاق افتاد، زمانی که بسیاری از هنرمندان برای ایجاد انعکاس تغییرات در علم، فناوری و فلسفه مجبور شدند نوعی هنر جدید بسازند. از هنرمندان اصلی انتزاع می توان به واسیلی کاندینسکی، مارک روتکو و جکسون پولاک اشاره کرد.

مشاوره زبان

Aesthetic

این یک کلمه عالی برای استفاده در یک نمایشگاه هنری است. همه هنرها مربوط به زیبایی و مطالعه اصول زیبایی هستند و کلمه aesthetic دقیقاً به همین معنی است، یعنی ایجاد و قدردانی از زیبایی. همچنین می تواند به عنوان یک اسم برای توصیف مجموعه ای از اصول اساسی یک هنرمند یا یک حرکت هنری مانند زیبایی شناسی انتزاعی یا کوبیستی استفاده شود. این کلمه از شاخه ای از فلسفه سرچشمه می گیرد که با ماهیت هنر، زیبایی و سلیقه سروکار دارد.

آموزشگاه تخصصی آیلتس

Avantgarde برای صحبت کردن درباره هنر به انگلیسی

این کلمه از کلمات فرانسوی ‘advance guard’ یا ‘vanguard’ گرفته شده و برای توصیف هنری تجربی یا ابتکاری استفاده می شود. Avant-garde مرزهای آنچه قابل قبول است را رد می کند و وضعیت فعلی را در هم می شکند.

ممکن است مخاطب را شوکه کند زیرا بسیار متفاوت از آنچه در گذشته بوده است می باشد. بسیاری از هنرمندان خود را با این جنبش تطبیق داده و امروزه نیز این کار را ادامه می دهند و نه تنها آثار نقاشی بلکه تأسیسات هنری، موسیقی، تئاتر، فیلم و ادبیات از آن الهام می گیرند. از هنرمندان اصلی این سبک می توان به سالوادور دالی، اندی وارهول و یوکو اونو اشاره کرد.

کلاس زبان خصوصی

Cubism

هنر کوبیسم به سبک نقاشی اوایل قرن بیستم مربوط می شود که در آن هنرمند چندین دیدگاه مختلف از یک شخص یا شی را در یک نقاشی منقش می کند و معمولاً از خطوط مستقیم استفاده می کند. کوبیسم بخشی از جنبش Avant-garde بود که توسط ژرژ براک و پابلو پیکاسو پیشگام شد. سبک کوبیسم نقاشی و مجسمه سازی اروپا را دگرگون کرده و در جنبش های موسیقی، ادبیات و معماری نیز بی تاثیر نبوده است. کوبیسم به عنوان گسترده ترین و تأثیرگذارترین جنبش هنری قرن بیستم شناخته می شود.

اموزش لغات انگلیسی

Evocative برای صحبت کردن درباره هنر به انگلیسی

کلمه Evocative به معنای تداعی کننده یا یادآور چیزی است و این بدین معنی است که یک اثر هنری در این سبک چیزی را خیلی واضح بیان می کند و باعث می شود بیننده واکنش بسیار شدیدی نسبت به آن داشته باشد. این واژه عالی دیگری است که برای تعریف یک قطعه هنری به کار می رود، این یک روش قدرتمند برای توصیف به ذهن آوردن تصاویر، خاطرات یا احساسات قوی است.

ازمون ماک ایلتس

Minimalism برای صحبت کردن درباره هنر به انگلیسی

جنبش مینیمالیسم در اواخر دهه 1960 از شهر نیویورک آغاز شد و در واقع اوج گرایش های تقلیل گرایانه بود که از اوایل قرن گذشته در حال ظهور بود. مینیمالیسم بر ساده سازی بسیار زیاد فرم با استفاده از اشکال اساسی و پالت های یکرنگ از رنگ های اصلی، عینیت و ناشناس بودن سبک تأکید داشت، که اغلب آثار را برای بیننده غیرقابل شناسایی می کند.

مینیمالیسم تنها عناصر اساسی را برای خلق یک اثر به خود اختصاص داده و بیش از همه به دلیل نبود آن قابل توجه است! از جمله هنرمندان مینیمالیسم می توان به دونالد جاد، سول لویت و دن فلاوین اشاره کرد.

موسسه زبان

Postmodern

توصیف هنر پست مدرن ساده است زیرا آن از روش های غیر سنتی برای خلق هنر نهایی استفاده می کند. این موارد می تواند از استفاده از قوطی های اسپری یا تکنیک های چندرسانه ای مانند فیلم باشد. هنر پست مدرن مرزهای بین هنرهای زیبا و هنرهای عالی و فرهنگ معمول را محو می کند. ممکن است سبک ها و مضامین گذشته را بازیافته یا آنها را برای یک شکل مدرن مجددا تناسب سازی کند. از هنرمندان اصلی پست مدرن می توان به دیوید هاکنی، دیمین هرست و بانکی اشاره کرد.

آموزش گرامر انگلیسی

Seminal برای صحبت کردن درباره هنر به انگلیسی

یک قطعه ی هنری، نوشتاری یا موسیقی Seminal اثری جدید و متفاوت است که بر سایر آثار پس از آن تأثیر می گذارد. اگر می توانید یک قطعه هنری را ببینید که به عنوان Seminal شناخته می شود پس شما بسیار خوش شانس هستید.

حالا شما با سبک های مختلف هنر اشنا شده ایید. هنگام بازدید از گالری های نقاشی شما قادر خواهید بود در مورد سبک های نقاشی با دوستان انگلیسی زبان خود صحبت کنید.

https://exiracademy.org/?p=32456
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد کلمات کلیدی برای صحبت کردن درباره هنر به انگلیسی 🎭🎨

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.