تقویت رایتینگ انگلیسی

 

از اهمیت نوشتار واضح و صحیح در زبان انگلیسی نمی توان چشم پوشی کرد. دانشجویان و متخصصان امروزی دائماً در حال نوشتن هستند – از ایمیل گرفته تا متن و سخنرانی. اهداف تسلط به زبان انگلیسی شما هر چه که باشد، چه رایتینگ آیلتس و چه نوشتن یک نامه غیررسمی به دوستتان، توانایی بیان خود در یک نوشته مهارتی ارزشمند است.

 

به عنوان مثال، یک نامه ی عالی می تواند فرصت شما را برای مصاحبه در یک شرکت انگلیسی زبان را ایجاد کند یا از بین ببرد. برای دانشجویانی که قصد دارند در دانشگاه های برتر انگلستان یا ایالات متحده تحصیل کنند، از انگلیسی نوشتاری قوی گرفته تا آزمون های ورودی و پایان نامه های طولانی ضروری است.

حتی اگر در محل کار یا تحصیل خود از انگلیسی استفاده نکنید، توانایی نوشتن به انگلیسی یک مزیت بزرگ است. شاید بخواهید یک نامه به دوست قدیمی خود بنویسید یا به سادگی به هتلی که رزرو کرده اید ایمیل ارسال کنید. این ها همه نوشتن به انگلیسی را ایجاب می کنند.

اگر به دنبال روش های ساده ای برای بهبود مهارت نوشتن انگلیسی خود هستید، نکات زیر را دنبال کنید تا به سرعت مهارت نوشتن انگلیسی خود را تقویت کنید.

 

تقویت رایتینگ انگلیسی

 

برای تقویت رایتینگ انگلیسی چه باید کرد؟

 

به طور گسترده مطالعه کنید

اغلب اوقات، بهترین نویسندگان مشتاق ترین خوانندگان هستند. این موضوع نه تنها در مورد نویسندگان مشهور، بلکه در مورد شما به عنوان یک دانشجوی انگلیسی نیز می تواند صادق باشد. با خواندن مطالب در سطح خود، خواه یک داستان کودکان باشد یا یک روزنامه آنلاین انگلیسی، شروع کنید و سپس هر هفته با خواندن مطالب جدید خود را به چالش بکشید. به ساختارها دقت کنید و توجه داشته باشید که نوشتن عالی نیازی به پیچیده بودن ندارد.

 

لیست واژگان تهیه کنید

همانطور که می خوانید، واژگان انگلیسی مفید موجود در متن را یادداشت کنید. آن ها می توانند صفات جالب یا کلمات ناآشنای جدیدی باشند که می خواهید به لیست واژگان خود اضافه کنید. این موارد را با یک تعریف انگلیسی توضیح  و آنها را برای فعالیت نوشتاری بعدی خود نگه دارید. افزودن کلمات جدید و صفت های توصیفی عالی به پیچیدگی و جذابیت نوشتار شما کمک می کنند.

 

برای تقویت رایتینگ انگلیسی به دستور زبان توجه کنید

این یک حقیقت کسل کننده و بزرگترین بار برای هر زبان آموز است، اما متأسفانه دستور زبان اهمیت دارد. پس از تسلط بر یک درس دستور زبان جدید یا صرف فعل، سعی کنید از آن در نوشتار خود استفاده کنید. این موضوع کمک می کند تا درک شما از آن ساختار را تقویت کرده و نوشتار خود را روشن، صحیح و روان تر کنید.

 

از یک انگلیسی زبان بومی بازخورد بگیرید

انگلیسی زبانان بومی می توانند برای بهبود نوشتار شما بازخوردی بسیار ارزشمند ارائه دهند.

 

وارد شبکه های اجتماعی شوید

یک روش سرگرم کننده برای تمرین و بهبود مهارت نوشتار انگلیسی استفاده از شبکه های اجتماعی است. توییت کنید، از فیس بوک یا وبلاگ به انگلیسی استفاده کنید. این یک روش عالی برای تمرین نوشتن است و می تواند به شما کمک کند اصطلاحات جدید را هنگام ارتباط با سایر انگلیسی زبانان و زبان آموزان یاد بگیرید.

 

پلتفرم تلکس