ورود / ثبت نام
0
0

چگونه می توان یک مهمان عالی در یک مهمانی شام انگلیسی زبان بود؟!🤔😇

44 بازدید

 مهمان عالی در شام انگلیسی

 

مهمانی های شام یک نوع رویداد اجتماعی محبوب در ایالات متحده است و اگر برای کار یا تفریح ​​به آنجا می روید، ممکن است توسط شخصی که ملاقات می کنید به یک مهمانی دیگر دعوت شوید. چند نکته وجود دارد که باید در مورد نحوه ی عمل و کارهایی که هنگام شرکت در آن نیاز است بدانید. در این مطلب با چند اصطلاح انگلیسی جالب در این رابطه آشنا می شوید. اصطلاحاتی که احتمالا در کلاس زبان آن ها را نیاموخته اید.

 

 مهمان عالی در شام انگلیسی

 

چطور یک مهمان عالی در شام انگلیسی باشیم؟

اول از همه هنگام دعوت، چند سوال وجود دارد که باید بلافاصله بپرسید. یکی اینکه بپرسید ، “?What sort of attire is appropriate” (چه نوع لباسی مناسب است؟) این بدان معنی است که شما می خواهید بدانید چه چیزی بپوشید. اگر شام رسمی باشد، زنان یک لباس یا یک کت و شلوار کاری و مردان نیز یک کت و شلوار می‌خواهند.

 

دوم، بپرسید “?Should I bring any food” (آیا باید غذایی بیاورم؟) مودبانه است که با پیشنهاد دادن برخی کارهای آماده سازی، به میزبان مهمانی شام کمک کنید. میزبانان خوب درخواست زیادی نخواهند کرد، اما ممکن است از شما بخواهند مقداری دسر یا شراب به همراه داشته باشید. حتی اگر آنها به شما بگویند چیزی نبرید ، اصرار بر آوردن شراب ، حداقل به عنوان هدیه در ازای پذیرایی از آنها ، مودبانه است.

 

پانزده یا سی دقیقه بعد از شروع مهمانی شام به انجا بروید – دیر به حساب نمی آید. این رسم است که پس از حضور در مهمانی، فوراً میزبان را پیدا کرده و به آنها بگویید: “.Thank you so much for having me” (بسیار ممنونم که مرا دعوت کردید.) همچنین مودبانه است که در مورد چیزی مانند خانه یا لباسی که می پوشند از آنها تعریف کنید. “!What a wonderful dress”  (چه لباس شگفت انگیزی!) میزبان احتمالاً قبل از رفتن برای خوشامدگویی به سایر مهمانان ، لحظه ای با شما صحبت خواهد کرد.

 

تدابیر مناسب هنگام شام و بعد از آن

هنگام شام هرجایی که میزبان از شما می خواهد بنشینید و مطمئن باشید حداقل هر غذایی را که به شما پیشنهاد می شود، امتحان کنید. هرچند لازم نیست چیزی را که دوست ندارید بخورید. با دستان خود غذا نخورید و آرنج خود را کنار میز قرار دهید. اگر احساس می کنید در مورد  استفاده از ظروف یا نحوه صحیح خوردن با قاشق ها سردرگم شده اید ، از افراد کناری خود کپی کنید یا با ادب از آنها بپرسید چه کاری باید انجام دهید.

 

در پایان مهمانی ، دوباره میزبان را پیدا کرده و به او بگویید “.I had a great time. Thank you” (اوقات خوبی داشتم. متشکرم.) غذا یا شرابی را که آورده اید پس نگیرید ، مگر اینکه میزبان پیشنهاد کند اما می توانید ظرف هایی را که غذا آورده اید پس بگیرید. بعد از مهمانی، دفعه بعد که میزبان را دیدید ، باید دوباره از آنها تعریف کرده و قدردانی خود را نشان دهید.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://exiracademy.org/?p=29583
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد چگونه می توان یک مهمان عالی در یک مهمانی شام انگلیسی زبان بود؟!🤔😇

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.