سبد خرید 0 021 26 70 99 17

پاسخگویی از 12:30 الی 20:30

 ورود / ثبت نام
0

تماس تلفنی از ۱۲:۰۰ الی ۲0:۰۰

0

تماس تلفنی از ۱۲:۰۰ الی ۲0:۰۰

مسئولیت اجتماعی شرکتی

مسئولیت اجتماعی شرکتی

Corporate Social Responsibility

مسئولیت اجتماعی شرکت‌ها یا مسئولیت اجتماعی سازمان‌ها از جستارهای “اخلاق کسب و کار” است که به نقش شرکتهادرحوزه اجتماع می‌پردازد. مسئولیت اجتماعی شرکتی مجموعه وظایف و تعهداتی است که شرکت بایستی در جهت حفظ، مراقبت و کمک به جامعه‌ای که در آن فعالیت می‌کند، انجام دهد.

مسئولیت اجتماعی شرکت‌ها در پیوند با مسئولیت شرکت در برابر جامعه، انسان‌ها، و محیطی است که شرکت در آن فعالیت می‌کند و این مسئولیت از جستارهای اقتصادی و مالی فراتر می‌رود. مسئولیت اجتماعی شرکت در تعریفی روشن‌تر این گونه تعریف شده است: “مسئولیت اجتماعی شرکت فعالیت‌هایی است که پیش برنده سود و منفعت اجتماعی بوده و فراتر از منافع سازمان و آن چیزی است که قانون بایسته می‌دارد.”

منبع تعریف فوق: ویکیپدیا

 

آکادمی زبان اکسیرنیز چون از ابتدا، به دنبال فعالیت های سازمانی با اخلاق بوده است، همیشه بار مسئولیت اجتماعی اش را بر دوش هایش حس کرده است. توانایی اکسیر در زمینه ی آموزش بوده و سعی آن به پرورش و کمک به گسترش دانش، معرفت، شناخت و معلومات مردم ایران زمین بوده است. در زیر، چندی از فعالیت های اجتماعی آکادمی اکسیر معرفی شده اند:

 

ویدیوهای آموزشی زبان انگلیسی و ویدیوهای آموزشی IELTS

برای تهیه این ویدیوها تلاش بسیاری شده است. در این ویدیوهای زبان انگلیسی و آیلتس، بدون هیچ چشم داشتی، محتوای مطالب آموزشی کاملا در دسترس عوام قرار گرفته است. هرکسی هر جای جهان، می تواند آن ها را تماشا کرده و زبان عمومی خود را تقویت کرده و برای آیلتس آماده شود.

 

پست های آموزشی در وبسایت

مطالب بسیاری، با کیفیت و حوصله ی برای بخش مقالات آموزشی وبسایت تهیه گشته و به آموزش رایگان می پردازد. این آموزش ها به صورت رایگان در زمینه های آموزش زبان انگلیسی، آموزش آیلتس، آموزش PTE، و آموزش تافل ارایه می شوند.

 

پست های آموزشی در اینستاگرام

مطالب بسیاری، با کیفیت و حوصله ی بالا برای صفحات اینستاگرام اکسیر تهیه گشته و روزانه به آموزش رایگان می پردازد.

 

پست های آموزشی در کانال تلگرام

مطالب بسیاری، با کیفیت و حوصله ی بالا برای کانال تلگرام اکسیر آیلتس تهیه گشته و اکسیر در این کانال، در زمینه ی آموزش رایگان IELTS و زبان انگلیسی فعالیت دارد.

 

مشاوره و برگزاری سمینارهای رایگان

اکسیر آیلتس تاکنون بیشتر از 150 سمینار موفق IELTS برگزار کرده است. این سمینارها به جهت دهی کلی افراد و یافتن صراط مستقیم در یادگیری زبان انگلیسی و آزمون های مرتبط مثل IELTS و TOEFL کمک کننده است.

 

مشاوره رایگان

اکسیر تاکنون به بیشتر از چهار هزار نفر مشاوره رایگان داده است. هر کسی در هر مقطعی می تواند از خدمات مشاوره رایگان آیلتس ما استفاده کند.

 

تعیین سطح رایگان زبان انگلیسی و آیلتس

در وبسایت اکسیر آیلتس، آزمون های آنلاین زبان عمومی و آیلتس قرار داده شده اند. این آزمون های تعیین سطح رایگان بوده و می توانند جهت دهی بسیار خوبی به متقاضیان دهند. تعیین سطح آنلاین را ببینید.

 

کمک به زلزله زدگان کرمانشاه

گروهی از آکادمی زبان اکسیر به منطقه سرپل ذهاب فرستاده شد تا به زلزله زدگان پتو، غذا و دیگر کمک های لازم را من جمله کمک های نقدی برسانند. جالب به ذکر است که با انتشار مطالب مرتبط به انجام اینکار در وبسایت و شبکه های اجتماعی مجموعه اکسیر، سیل انبوهی از کمک های مشتریان و زبان آموزان ما را در انجام این امر یاری کرد.

 

کمک به موسسه خیریه سگال (حمایت از کودکان فلج مغزی)

موسسه خیریه سگال از سال ۱۳۹۶ فعالیت خود را آغاز کرده است و بیش از ۱۰۰ کودک مبتلا به فلج مغزی را از لحاظ هزینه های درمانی ، دارویی و تحصیلات تحت حمایت همه جانبه قرار داده است.فعالیت های فعال این موسسه مرهون حمایت های عاشقانه شما انسان های نیکوکار بوده است که با کمک های مادی و معنوی خود زمینه ی حمایت همه جانبه و درمان کودک معصوم مبتلا به فلج مغزی را فراهم نموده است.کودکانی که اینک شادمانه تر مراحل درمان را طی میکنند و والدین آنها بدون دغدغه و نگرانی های جانبی ، تنها به درمان کودک خود فکر میکنند.

منبع: سایت موسسه خیریه سگال

 

سخن آخر

در پایان، آکادمی اکسیر با افتخار، آماده است تا با تمامی مجموعه هایی که نیاز به کمک در زمینه ی آموزش زبان انگلیسی و آمادگی آزمون IELTS دارند همکاری کند. شما می توانید از طرق مختلف در بخش تماس با ما، با ما در ارتباط باشید.

5/5 - (4 امتیاز)

نظرات

0 نظر در مورد مسئولیت اجتماعی شرکتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.