سبد خرید 0 021 26 70 99 17

پاسخگویی از 12:30 الی 19:00

 ورود / ثبت نام
0

تماس تلفنی از ۱۲:۰۰ الی ۲0:۰۰

0

تماس تلفنی از ۱۲:۰۰ الی ۲0:۰۰

بهترین اساتید آیلتس

بهترین اساتید آیلتس

The Best IELTS Instructors

ممکن است به هر دلیلی، نیاز به مدرک IELTS داشته باشید و قبل یا پس از گذراندن یک دوره آمادگی IELTS، به این فکر بیافتید که باید به دنبال بهترین استاد IELTS بگردید. خب! به نظر شما، بهترین استاد آیلتس کیست؟

 

فاکتورهایی برای تشخیص بهترین اساتید آیلتس

 • نظم! آیا مدرس آیلتس شما با نظم ترتیب به آموزش می پردازد؟
 • پاسخگویی! آیا دانش و حوصله پاسخگویی تمامی سوالات شما را دارد؟
 • برنامه ی مشخص! آیا به شما می گود که چه مسیری را باید بپیمایید؟
 • معلمی! آیا این شخص اساس و اصول معلمی را میداند؟
 • تخصص! آیا این استاد تخصصش روی آزمون IELTS است؟
 • تمرکز! آیا استاد مورد نظر شما، فقط بر روی آزمون IELTS تمرکز و تخصص دارد؟
 • سابقه! سابقه ی تدریس استاد آیلتس شما به چیست؟
 • نیت! سیاست ها، نیات و اهداف آموزشی آن شخص چیست؟ آیا دغدغه ی آموزشی دارد یا اینکه فقط برای کسب درآمد مشغول تدریس است؟
 • توانایی! چند نفر زیر دست این استاد نمره ی مورد نظرشان را کسب کرده اند؟
 • دانش و تجربه آیلتس! آیا استاد مورد نظر شما، خودش در آزمون آیلتس شرکت کرده است؟ آیا کارنامه آیلتس (IELTS TRF) او را دیده اید؟
 • منش و رفتار! آیا در طول دوره آموزشی شما، استاد به صورت مستمر به شما انگیزه و روحیه می دهد؟ یا مدام شما را سرافکنده کرده و کم هوش و کند ذهن می خواند؟؟!!
 • باز هم منش و رفتار! آیا در طول دوره، استاد شما را تکریم کرده و علی رغم مشکلات، کم کاری ها و غیره، فضای آموزشی را محترم می شمارد؟
 • بروز بودن! آیا استاد آیلتس شما، از متد به روز استفاده می کند؟ آیا اسلایدی برای ارایه کردن دارد؟ آیا ویدیویی به شما نشان می دهد؟ آیا تمرین های خاص و اصولی مدرنی به شما می دهد؟
 • خلاقیت! چقدر مدرس آیلتس شما، سعی می کند تا شرایطی را برای سهولت و جذابیت فضای آموزشی برای شما خلق کنند؟
 • تفریح و هیجان! چه حسی بهنگام ورود به کلاس آن استاد دارید؟ آیا همچون کلاس های مدرسه و دانشگاه، فراری هستید؟ یا دوست دارید هرچه زودتر برسید و آن کلاس های آن استاد تمام نشوند؟

 

تعدادی از برترین اساتید آیلتس ایران

در این مقاله سعی نکرده ایم که اساتیدی را معرفی کنیم تا شما با آن ها کلاس بگیرید. اساتیدی که در این مقاله معرفی میشوند کلاسی برگزار نمی کنند و خالق سیستم های آموزشی بزرگ آیلتس در دنیا هستند و دانستن اسم و آشنایی با برند و سیستم های آموزشی ای که خلق کرده اند برای شما درهایی باز میکند تا مسیر درست موفقیت در آیلتس را پیدا کنید.

 

استاد آیلتس: سجاد حسینی

استاد برتر زبان انگلیسی و آیلتس، موسس و مدیر آکادمی زبان اکسیر

استاد سجاد حسینی خالق ۹ دوره آموزشی، بیش از ۷ هزار اسلاید آموزشی، تهیه کننده بیش از ۵۰۰ ساعت ویدیوها و پادکست های صوتی آموزشی، نوشتن حدود ۴۰۰ طرح درس کامل برای کتب و سیستم های آموزشی، و برگزار کننده بیشتر از ۱۵۰ سمینار آموزشی است. در کارنامه فعالیت خودشان میتوان به نمره 9 در مهارت های لیسنینگ و اسپیکینگ اشاره کرد. چندین هزار متقاضی آیلتس از سیستم آموزشی ایشان تاکنون استفاده کرده اند و نمرات خوبی گرفته اند. او معتقد است اکثریت مردم در زبان آموزی و آمادگی برای آزمون آیلتس، راه کج را انتخاب میکنند و استاد حسینی دائما در تلاش برای معرفی راه صحیح برای رسیدن به موفقیت بوده است. سیستم آموزشی اکسیر آیلتس مخلوق استاد حسینی و استاد محمد مهرعلیان است که در ادامه با ایشان آشنا می شویم.

 

استاد آیلتس: محمود مهرعلیان

استاد برتر زبان انگلیسی و آیلتس، موسس و مدیر آکادمی زبان اکسیر

استاد محمود مهرعلیان هیچ وقت برای صرفا گذران وقت در هیچ کلاسی حاضر نشد و این موضوع در کلاس آیلتس حتی مهم تر شد. ترم های بسیاری در کلاس های آیلتس ایشان زبان آموزان یاد گرفتند که آیلتس صرفا حفظ کردن نمونه پاسخ های کتب Sample Answer نیست و باید کمی عمیق تر به موضوع نگاه کرد. ایشان به ایجاد تکانش (Momentum) اعتقاد بسیاری داشته و تسلط فوق العاده برای روی مهارت ها را با ایجاد مامنتوم ممکن می دانند. استاد مهرعلیان نمره 8.5 را در یکی از آزمون هایشان گرفتند و توانستند از متدی که خودشان به آن اعتقاد داشتند در عمل جواب بگیرند. به همراه استاد حسینی، ایشان خالق ۹ دوره آموزشی، بیش از ۷ هزار اسلاید آموزشی، تهیه کننده بیش از ۵۰۰ ساعت ویدیوها و پادکست های صوتی آموزشی، نوشتن حدود ۴۰۰ طرح درس کامل برای کتب و سیستم های آموزشی، و برگزار کننده بیشتر از ۱۵۰ سمینار آموزشی است. سیستم آموزشی اکسیر آیلتس مخلوق مطالعات، تحقیقات و تجربیات استاد مهرعلیان و استاد حسینی می باشد.

 

استاد آیلتس: ابراهیم تحصنی

ابراهیم تحصنی استاد آیلتس

ابراهیم تحصنی از معدود مدرسین IELTS در ایران است که توانسته در هر دو مهارت Speaking و Writing به نمره 9 آکادمیک دست پیدا کند و همزمان دارای مدرک بین المللی تدریس زبان انگلیسی TESOL از کالج ساسکس داونز انگلستان با درجه Merit نیز باشد.

او با 10 سال سابقه در تدریس زبان انگلیسی و آموزش مهارتهای مربوط به آزمونهای بین المللی IELTS و TOEFL، از سال 1388 و پس از دریافت مدرک IELTS آکادمیک با نمره کامل 9 با تمرکز کامل بر این آزمون، مخصوصاً مهارتهای Reading، Writing و Speaking به صدها متقاضی مهاجرت و ادامه تحصیل جهت حصول نمره مورد نظر ایشان در آزمونهای آکادمیک و جنرال با موفقیت کمک کرده است.

https://www.instagram.com/ieltsprime/

استاد آیلتس: جورج علیزاده

جورج علیزاده استاد آیلتس

استاد اباذر علیزاده، دانش آموخته رشته تدریس زبان انگلیسی از دانشگاه تربیت مدرس تهران، پس از شرکت در آزمون آیلتس برای بار دوم و گرفتن نمره 9 معدل و 9 در مهارت های لیسنینگ، ریدینگ و اسپیکینگ، و پس از تدریس در آموزشگاه خودشان، حرف اول، و سیستم آموزشی Jump IELTS، به کانادا مهاجرت کرد و مسیر زندگی اش متفاوت شد. ایشان به هزاران متقاضی کمک کرده اند به نمره آیلتس مورد نظرشان برسند و دانش ایشان بی انتهاست. صفحه جدید ایشان:

https://www.instagram.com/alizadeh.certified.translation

 

4.8/5 - (13 امتیاز)

نظرات

0 نظر در مورد بهترین اساتید آیلتس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.