Dore-takhasosi-exir

آکادمی اکسیر برگزار میکند!

برگزاری دوره های انگلیسی تخصصی با مجوز از سازمان فنی و حرفه ای کشور

دوره زبان تخصصی گردشگری

گردشگری بین المللی به عنوان یکی از مهم ترین صنایع در جهان، به طور طبیعی بر عرصه های دیگر تاثیر گذاشته است. اهمیت زبان انگلیسی و یادگیری زبان مرتبط با این صنعت به نظر ضروری می آید. دوره زبان انگلیسی گردشگری به زبان آموزان و راهنمایان گردشگری این امکان را می دهد که با یادگیری زبان انگلیسی دامنه گسترده تری از ارتباط با دیگران مخصوصا گردشگران را ایجاد کنند.

در دوره زبان انگلیسی برای توریسم و گردشگری، زبان آموزان مهارت های تخصصی زبان مورد نیاز در زمینه های توریسم را از طریق یادگیری واژگان لازم، مهارت نوشتن و شیوه های ارتباطی در هنگام برخورد با مشتریان یا همکاران می آموزند. زبان تخصصی توریسم برای رشته های خاص و یا حرفه ای طراحی شده است به این معنی که واژگان تخصصی و موضوعات مربوط به این حوزه آموزش داده شده که به درک عمیق تر از زمینه مورد نظر کمک می کند.

اهداف دوره زبان انگلیسی گردشگری

برخی از موارد مورد بحث و یادگیری در دوره زبان انگلیسی گردشگری

زبان تخصصی هتلداری

رشته هتلداری از زیر مجموعه های رشته جهانگردی است. این رشته را می توان به دلیل جذابیت مطالب درسی یکی از زیباترین رشته های درسی و کاری دانست. صنعت جهانگردی نیز به عنوان یکی از بزرگترین صنایع جهان شناخته می شود که نیازمند ارتباطات بین المللی فراوانی است. یقینا موفقیت در این صنعت ازآن کسانی است که بتوانند بهترین ارتباط را با جهانگردان و توریست های خارجی برقرار نمایند. دوره زبان تخصصی هتلداری با این هدف تدارک دیده شده است. این دوره برای کسانی که در رشته هتلداری مشغول به فعالیت هستند و یا در این زمینه مشغول به تحصیل می باشند می تواند بسیار مفید باشد.همچنین  دوره آموزش زبان تخصصی رشته هتلداری می تواند برای کارمندان آژانس های مسافرتی ، هتل ها و رستوران های بزرگ و بین المللی نیز منبعی مفید برای یادگیری زبان انگلیسی باشد.
و در نهایت این دوره را می توان به کسانی که قصد مهاجرت به خارج از کشور به وسیله ویزای کار دارند و تحصیلاتشان مرتبط با هتلداری است پیشنهاد نمود.

محتویات این دوره آموزشی شامل موارد زیر است :

 

برخی از موارد مورد بحث و یادگیری در دوره زبان انگلیسی گردشگری

اهمیت یادگیری زبان تخصصی هتلداری چیست؟

شاید اولین نکته برای مدیریت یک هتل احترام به مشتری ، شناخت نیاز ها و برقراری ارتباط مناسب با مسافرین باشد. آموزش زبان انگلیسی هتلداری دقیقا اینجا اهمیت خود را نشان می دهد.

اهمیت دوره آموزش مجازی زبان تخصصی هتلداری چیست؟

در پایان دوره آموزش زبان انگلیسی هتلداری مطمئنا کسانی که قصد کار در این حوزه را حتی در خارج از ایران داشته باشند ، از توانایی های لازم برخوردار خواهند بود.

چگونه در دوره آموزش مجازی زبان تخصصی هتلداری شرکت کنیم؟

دوره آموزش مجازی زبان تخصصی هتلداری برای شما توسط آکادمی زبان اکسیر تهیه شده، تا به آسانی اینترنتی ثبت نام کنید.

دوره مکاتبات بازرگانی

دوره مکاتبات بازرگانی Business correspondence: تهیه و تنظیم یک نامه و قرارداد تجاری بصورت اصولی امروزه از مهم ترین مباحثی می باشد که یک بازرگان باید جهت پیشبرد تعاملات خارجی و امور بازرگانی به آن مسلط بوده که در غیر اینصورت متحمل هزینه های سنگین برای ترجمه می شود. از آنجا که بیشتر قراداد های بین المللی بصورت مکتوب و غیر حضوری است و یک بازرگان نیاز است که در صادرات واردات با طرف های خارجی در ارتباط باشد لذا بحث مکاتبات بازرگانی اهمیت می یابد.

سرفصل های دوره مکاتبات بازرگانی Business correspondence

این دوره ویژه چه کسانی است؟

دوره کاربردی مکاتبات بازرگانی و نامه نگاری اداری، ویژه کسانی است که در حوزه بازرگانی مشغول به کار خواهند بود. برای شرکت در این دوره سطح زبان انگلیسی شما باید حداقل Intermediate باشد. در دوره مکاتبات بازارگانی و نامه نگاری اداری با نمونه های پرکاربرد در بازرگانی و مفاهیم کلی در این حوزه آشنا خواهید شد.

پل های ارتباطی با آکادمی اکسیر

لوگو اکسیر سفید