معرفی آزمون پی تی ای آکادمیک

معرفی آزمون پی تی ای آکادمیک

150 150 آکادمی اکسیر

 • خیر! آزمون PTE Academic فقط توانایی شما را در زبان انگلیسی می سنجد. موضوعات بسیار زیادی در این آزمون پوشش داده می شوند اما دانش متقاضی شرکت کننده مورد سنجش قرار نمی گیرد.

 • هیچ مهارت خاص کامپیوتری مورد نیاز نیست. با شرکت در یک آزمون ساده، متوجه سادگی روند برگزاری آزمون می شوید. با تماشای این ویدیو، به سادگی آزمون پی ببرید. صفحه کلید کامپیوتری یا کیبورد مورد نیاز در آزمون PTE اصطلاحا “QWERTY” می باشد. این حروف در ردیف بالا سمت چپ پشت سر هم قرار گرفته اند. کیبوردهای ایرانی به همین شکل هستند و شما مشکلی با آزمون نخواهید داشت.

 • حداقل باید 16 سال تمام داشته باشید.

  برای اینکه بتوانید به صورت مستقل در این آزمون شرکت کنید، باید حداقل 18 سالتان باشد و اگر 16 یا 17 سال دارید، می بایست قبل از شرکت در آزمون، یک “فرم امضا شده ی رضایت والدین – signed parental consent form” تهیه کنید. شما می توانید این فرم را اینجا دانلود کرده و سپس با توجه به دستورالعمل آن، پیشروی کنید.

 • خیر! آزمون پی تی ای PTE به شکلی طراحی شده است که زبان انگلیسی کسانی را که به صدها زبان دیگر صحبت می کنند مورد ارزیابی قرار دهد.

 • بله! در آزمون پی تی ای PTE، چهار مهارت PTE Writing، PTE Reading، PTE Listening و  PTE Speaking نمره و امتیاز یکسانی دارند.

 • هرچند بار که دوست دارید می توانید در آزمون پی تی ای PTE شرکت کنید. البته باید صبر کنید تا نتایج آزمون قبلی به دستتان برسد.

 • خیر. شما می توانید در هر PTE Center‌ یا مرکز PTE‌ که دوست دارید در سراسر دنیا شرکت کنید. فقط می بایست نوع کارت شناسایی خاصی را که مورد تایید آزمون هست به همراه داشته باشید. احتمالا اگر خارج از کشور خودتان بخواهید امتحان بدهید، نیاز به پساپورن خواهید داشت.

هیچ نظری وجود ندارد


   آکادمی اکسیر، تنها مرکز تخصصی آمادگی آزمون های
   IELTS, TOEFL and PTE

   لبه ی چاقو هرچقدر ظریف تر باشد برنده تر است چرا که تمرکز زیادی روی ظرافت و دقت آن گذاشته شده است.
   آکادمی اکسیر تمام تمرکزش روی آمادگی آزمون های IELTS، TOEFL و PTE می باشد.

   تلفن پاسخگو: ۶۶۹۸۰۰۸۲ – ۶۶۹۸۰۰۷۲
   ساعت کاری مجموعه: ۲۱:۰۰ – ۹:۳۰
   روزهای کاری مجموعه: شنبه تا پنجشنبه
   نشانی: تهران – ضلع جنوبی خیابان انقلاب، بین خیابان دانشگاه و خیابان ابوریحان، رو به روی سینما سپیده، ساختمان فروردین، طبقه شش
   کانال تلگرام‌ اکسیرآکادمی: t.me/ExirAcademyOrg