کلاس خصوصی آیلتس (آنلاین و حضوری)

کلاس خصوصی آیلتس (آنلاین و حضوری)

1350 600 آکادمی اکسیر

کلاس خصوصی آیلتس (آنلاین و حضوری)

 IELTS Private Class (Online/In Person)

 

کلاس خصوصی آیلتس IELTS مناسب چه کسانی است؟

چرا کلاس خصوصی آیلتس IELTS؟

آیا من نیاز به تدریس خصوصی آیلتس IELTS دارم؟

 

کلاس خصوصی آیلتس آنلاین و حضوری

آزمون آیلتس که مدت هاست بازار گرمی دارد، از اولین قدم ها برای شروع مهاجرت می باشد. در این پروسه مهاجرت، گاهی متقاضیان نیاز پیدا می کنند که هرچه سریع تر و با تمرکز بیشتر، مدرک آیلتس خود را بدست بیاورند.

برای این کار، پس از انجام تعیین سطح زبان انگلیسی و تعیین سطح آیلتس، و اعلام نمره ی درخواستی به صورت شفاهی یا پر کردن فرم رزرو مشاوره آیلتس، می توان امکان سنجی و پیش بینی کرد که مدت رسیدن متقاضی آیلتس به آن نمره درخواستی چقدر است. اگر فرد مذکور عجله داشته باشد و یا نیاز داشته باشد به صورت تنها مورد ارزیابی یک استاد آیلتس قرار بگیرد، می تواند در دوره خصوصی آیلتس IELTS شرکت کند.

این مطلب را هم ببینید  قوانین، مقررات و منشور اخلاقی آکادمی زبان اکسیر

 

کلاس خصوصی آیلتس IELTS حضوری یا آنلاین؟

تدریس خصوصی  آیلتس IELTS می تواند به صورت حضوری در محل آموزشگاه، در محل زبان آموز و یا به صورت آنلاین (کلاس آنلاین آیلتس با اسکایپ، ایمو، واتسپ و غیره) برگزار گردد. برای اطلاعات بیشتر در مورد کلاس خصوصی آیلتس آنلاین و حضوری در تلگرام با آیلتس منتور ارتباط برقرار کنید یا با آکادمی تماس بگیرید.

هزینه هر جلسه کلاس خصوصی آیلتس IELTS حضوری یا آنلاین چقدر است؟

هزینه هر جلسه ۹۰ دقیقه ای کلاس خصوصی آیلتس آنلاین و حضوری در آکادمی اکسیر ۱۱۴.۰۰۰ تومان می باشد. پرداخت ها ۱۰ جلسه ای می باشند.

این مطلب را هم ببینید  برنامه دوره های آمادگی تافل در آکادمی اکسیر

 

آیا کلاس خصوصی آیلتس IELTS تضمینی است؟

کلاس خصوصی تضمینی آیلتس IELTS برای گرفتن یک نمره ی خاص امکان پذیر نیست و هیچ کس نمی تواند این اطمینان را به شما بدهد که شما در آزمون خود ۱۰۰% نمره ی خود را خواهید گرفت. آکادمی اکسیر می تواند روی کیفیت آموزش خود تضمین بدهد. همچنین، اگر متقاضی در آزمون های آزمایشی آیلتس IELTS مجموعه نمره مورد نظر را اخذ کرد، قظعا می تواند در آزمون اصلی، همان نمره را با اختلاف نیم نمره بیشتر یا کمتر اخذ کند.

آکادمی اکسیر اما، تضمین می کند که در صورت عدم رضایت متقاضی، عودت مبلغ جلسات باقی مانده بدون مطرح کردن دلیلش فورا انجام می گردد. این می تواند ضمانت خوبی بر کیفیت آموزش، اخلاق حرفه ای و منعطف بودن این آکادمی زبان باشد.

 

 

دیدگاهی بگذارید


آکادمی اکسیر، تنها مرکز تخصصی آمادگی آزمون های
IELTS, TOEFL and PTE

لبه ی چاقو هرچقدر ظریف تر باشد برنده تر است چرا که تمرکز زیادی روی ظرافت و دقت آن گذاشته شده است.
آکادمی اکسیر تمام تمرکزش روی آمادگی آزمون های IELTS، TOEFL و PTE می باشد.

تلفن پاسخگو: ۶۶۹۸۰۰۸۲ – ۶۶۹۸۰۰۷۲
ساعت کاری مجموعه: ۲۱:۰۰ – ۹:۳۰
روزهای کاری مجموعه: شنبه تا پنجشنبه
نشانی: تهران – ضلع جنوبی خیابان انقلاب، بین خیابان دانشگاه و خیابان ابوریحان، رو به روی سینما سپیده، ساختمان فروردین، طبقه شش
کانال تلگرام‌ اکسیرآکادمی: t.me/ExirAcademyOrg

این مطلب را هم ببینید  برنامه دوره های آموزشی مکالمه زبان عمومی انگلیسی